Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Dolní Podluží 4.-5. Sporťáci
Škola
ZŠ Dolní Podluží
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
13
Počet branek
2
Starty
11.5. 12:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
0 branek
11.5. 10:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
22 : 3
1 branek
11.5. 09:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
14 : 15
1 branek
9.2. 12:30
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
9 : 12
0 branek
9.2. 10:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
9 : 7
0 branek
9.2. 10:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
13 : 12
0 branek
9.2. 08:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
11 : 4
0 branek
8.12. 12:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
13 : 3
0 branek
8.12. 11:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
9 : 13
0 branek
8.12. 11:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
8 : 9
0 branek
13.10. 11:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 9
0 branek
13.10. 11:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
12 : 9
0 branek
13.10. 10:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 17
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - A - výsledky
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Dobrá Voda 19.12. - rozpis
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 4
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 3
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
7 : 2
Následující turnaje
Českobudějovický pohár - A - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
5
5
0
0
25 : 8
10
2
Pohůrecká 3 (Sportovci)
5
4
0
1
26 : 15
8
3
Rudolfovská 3 (Draci)
5
3
0
2
20 : 18
6
4
Dukelská 4
5
2
0
3
9 : 15
4
5
Grünwaldova 4 (Blesci)
5
1
0
4
4 : 12
2
6
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
5
0
0
5
1 : 17
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.