Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Pavlína Holubová
Škola
ZŠ Chrást
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
18
Počet branek
2
Starty
16.10. 10:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
3 : 2
0 branek
16.10. 09:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
18 : 1
0 branek
16.10. 08:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 8
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
11 : 2
1 branek
9.10. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
10 : 2
0 branek
9.10. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
11 : 5
0 branek
25.9. 10:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
7 : 6
1 branek
25.9. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 5
0 branek
25.9. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
6 : 4
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 3
0 branek
9.10. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
6 : 3
0 branek
9.10. 07:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
8 : 8
0 branek
25.9. 09:30
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 4
0 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 10
0 branek
25.9. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
10 : 1
0 branek
20.9. 10:00
ZŠ Chrást - dívky - ZŠ Stupno - dívky
1 : 6
0 branek
20.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
14 : 2
0 branek
20.9. 08:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky
8 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - A - výsledky
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Dobrá Voda 19.12. - rozpis
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 4
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 3
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
7 : 2
Následující turnaje
Českobudějovický pohár - A - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
5
5
0
0
25 : 8
10
2
Pohůrecká 3 (Sportovci)
5
4
0
1
26 : 15
8
3
Rudolfovská 3 (Draci)
5
3
0
2
20 : 18
6
4
Dukelská 4
5
2
0
3
9 : 15
4
5
Grünwaldova 4 (Blesci)
5
1
0
4
4 : 12
2
6
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
5
0
0
5
1 : 17
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.