Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Tomáš Lanc
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
16
Počet branek
45
Starty
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
5 branek
13.12. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 17
3 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
3 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
5 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
7 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
8 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
2 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
1 branek
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
2 branek
24.5. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
13 : 23
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
1 branek
24.5. 08:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
3 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
2 branek
26.4. 09:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 12
3 branek
26.4. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 24.5. - výsledky
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
4 : 8
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
10 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
2 : 7
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 6
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
11 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
18 : 0
Rudolfovská 3 (Draci) - Dobrá Voda 2
5 : 5
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 7
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
3 : 0
Následující turnaje
Dobrá Voda 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 3 (Draci)
2
2
0
0
17 : 2
4
2
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2
1
0
1
10 : 11
2
3
Dukelská 4
2
0
0
2
4 : 18
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.