Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Náměstí 2.-3. Raketáci
Škola
ZŠ Náměstí Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
10
Počet branek
3
Starty
11.5. 12:30
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
5 : 7
1 branek
11.5. 11:00
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
9 : 4
0 branek
11.5. 09:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
1 : 12
1 branek
11.5. 08:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
0 branek
9.2. 13:00
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
2 : 7
0 branek
9.2. 11:30
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
10 : 2
0 branek
8.12. 12:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
3 : 6
0 branek
8.12. 10:30
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
5 : 3
0 branek
8.12. 09:00
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
4 : 7
0 branek
8.12. 08:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
7 : 19
1 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 1.3. - výsledky
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
2 : 12
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
12 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 12
Dobrá Voda 24.5. - rozpis
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
4 : 8
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
10 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
2 : 7
Následující turnaje
Pohůrecká 1.3. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 3 (Sportovci)
2
2
0
0
24 : 9
4
2
Rudolfovská 3 (Draci)
2
1
0
1
16 : 14
2
3
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2
0
0
2
7 : 24
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.