Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Adam Kruba
Škola
ZŠ Chrást
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
21
Počet branek
4
Starty
20.6. 12:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
22 : 19
0 branek
20.6. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
11 : 21
0 branek
20.6. 09:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
11 : 28
3 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
24 : 21
0 branek
9.10. 11:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
14 : 9
0 branek
9.10. 10:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 8
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
9 : 8
0 branek
9.10. 07:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
4 : 6
0 branek
25.9. 10:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 16
0 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 8
0 branek
25.9. 07:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
3 : 2
0 branek
20.9. 12:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 8
0 branek
20.9. 11:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
7 : 10
0 branek
20.9. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
3 : 13
0 branek
20.9. 08:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
15 : 4
0 branek
13.6. 17:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
12 : 2
1 branek
13.6. 16:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice A - chlapci
1 : 9
0 branek
13.6. 13:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
6 : 1
0 branek
13.6. 11:00
ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
10 : 1
0 branek
13.6. 10:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
5 : 3
0 branek
13.6. 08:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
4 : 9
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Grünwaldova 25.10. - výsledky
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
17 : 2
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 12
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 6
Českobudějovický pohár - A - rozpis
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Následující turnaje
Grünwaldova 25.10. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
2
2
0
0
29 : 2
4
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
2
1
0
1
6 : 15
2
3
Dukelská 4
2
0
0
2
5 : 23
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.