Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Praha
Prokopská
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Zličínská
Rozpis ligy
1.turnaj Zličín 1.-3.třída
1.turnaj Zličín 4.-5.třída
II. turnaj Zličín 1.-3.
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Svoboda
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2011
Počet startů
26
Počet branek
16
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 3
1 branek
13.12. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 5
0 branek
13.12. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 3
0 branek
13.12. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 7
1 branek
15.11. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 12
1 branek
15.11. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 3
3 branek
15.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 17
2 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 1
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
0 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
0 branek
24.5. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 17
1 branek
26.4. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
8 : 3
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
0 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
1 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
0 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
0 branek
22.3. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 6
1 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
1 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
1 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
2 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1.turnaj Zličín 4.-5.třída - výsledky
Zličín 1 - Hostivice 1
9 : 8
Hostivice 2 - Petřiny 2
6 : 8
Hostivice 1 - Petřiny 2
15 : 9
Zličín 1 - Hostivice 2
10 : 7
Hostivice 2 - Hostivice 1
6 : 18
Petřiny 2 - Zličín 1
6 : 10
II. turnaj Zličín 1.-3. - rozpis
Hostivice 1 - Zličín 1
15 : 14
ZŠ Chýně 1 - Hostivice 1
26.1. 09:30
Zličín 1 - ZŠ Chýně 1
26.1. 10:00
Následující turnaje
1.turnaj Zličín 4.-5.třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zličín 1
3
3
0
0
29 : 21
6
2
Hostivice 1
3
2
0
1
41 : 24
4
3
Petřiny 2
3
1
0
2
23 : 31
2
4
Hostivice 2
3
0
0
3
19 : 36
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.