Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Praha
Prokopská
Skalka
Šestka
Rozpis ligy
Uhříněvská
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Vladimír Volavka
Škola
ZŠ Grünwaldova
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
14
Počet branek
0
Starty
19.12. 12:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
0 branek
19.12. 10:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
0 branek
19.12. 09:00
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
0 branek
19.12. 08:00
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
0 branek
8.11. 13:30
Dukelská 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 0
0 branek
8.11. 12:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dukelská 3
5 : 0
0 branek
8.11. 10:30
Dukelská 2 - Grünwaldova 2 (Piraně)
1 : 6
0 branek
8.11. 09:00
Grünwaldova 2 (Piraně) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
1 : 1
0 branek
8.11. 08:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 2 (Piraně)
5 : 0
0 branek
25.10. 14:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dukelská 1
0 : 4
0 branek
25.10. 13:00
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
3 : 1
0 branek
25.10. 12:00
Grünwaldova 2 (Piraně) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 3
0 branek
25.10. 09:30
Dukelská 3 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 6
0 branek
25.10. 09:00
Dukelská 2 - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
IV. TURNAJ 4.-5. třída - výsledky
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
14 : 15
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 8
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4 : 15
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
22 : 3
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 14
Karlíci (IZŠ Karlova) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
3 : 20
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
23 : 0
IV. TURNAJ 4.-5. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
4
4
0
0
64 : 23
8
2
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
4
3
0
1
58 : 37
6
3
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
2
0
2
59 : 38
4
4
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
1
0
3
36 : 49
2
5
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
0
0
4
10 : 80
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.