Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Rozpis ligy
30.11.2017 1.-3. třída
30.11.2017 4.-5. třída
17.1.2018 1.-3. třída
17.1.2018 4.-5. třída
19.11.2018 1.-3. třída
19.11.2018 4.-5. třída
Praha
Prokopská
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Svoboda
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2011
Počet startů
26
Počet branek
16
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 3
1 branek
13.12. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 5
0 branek
13.12. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 3
0 branek
13.12. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 7
1 branek
15.11. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 12
1 branek
15.11. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 3
3 branek
15.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 17
2 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 1
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
0 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 9
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
0 branek
24.5. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 17
1 branek
26.4. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
8 : 3
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 1
0 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
1 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
0 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 10
0 branek
22.3. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 6
1 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
1 branek
7.12. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
1 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 10
2 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
19.11.2018 1.-3. třída - výsledky
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.