Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Rozpis ligy
I. turnaj Bohdalecká st
I. turnaj Bohdalecká ml
Osmička
Praha
Prokopská
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Zdeněk Plh
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
23
Počet branek
0
Starty
13.11. 14:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
9 : 0
0 branek
13.11. 13:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
5 : 5
0 branek
13.11. 13:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 2
11 : 5
0 branek
13.11. 11:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - RUDOLFOV A
8 : 0
0 branek
13.11. 10:00
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
0 branek
13.11. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
7 : 5
0 branek
16.5. 12:00
Dukelská 2 - Pohůrecká 1 (Méďové)
7 : 10
0 branek
16.5. 11:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 11
0 branek
16.5. 09:30
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
16 : 18
0 branek
16.5. 08:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 3
17 : 6
0 branek
19.12. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
7 : 2
0 branek
19.12. 08:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 4
0 branek
24.5. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
12 : 5
0 branek
24.5. 08:00
Grünwaldova 4 (Blesci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
10 : 12
0 branek
1.3. 09:00
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 12
0 branek
1.3. 08:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
12 : 5
0 branek
8.11. 15:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
0 branek
8.11. 12:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
0 branek
8.11. 12:00
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
0 branek
8.11. 10:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
0 branek
8.11. 08:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
0 branek
19.10. 08:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 10
0 branek
19.10. 08:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 3 (Draci)
12 : 8
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
I. turnaj Bohdalecká st - výsledky
U Roháčových kasáren 2 - Křesomyslova 2
12 : 2
Filosofská (Jitřní) 2 - Švehlova 2
12 : 18
Křesomyslova 2 - Švehlova 2
3 : 30
U Roháčových kasáren 2 - Filosofská (Jitřní) 2
6 : 25
Filosofská (Jitřní) 2 - Křesomyslova 2
43 : 5
Švehlova 2 - U Roháčových kasáren 2
15 : 8
I. turnaj Bohdalecká st - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Švehlova 2
3
3
0
0
63 : 23
6
2
Filosofská (Jitřní) 2
3
2
0
1
80 : 29
4
3
U Roháčových kasáren 2
3
1
0
2
26 : 42
2
4
Křesomyslova 2
3
0
0
3
10 : 85
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.