Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
Rozpis ligy
Turnaj #01
Turnaj #02
Turnaj #04j / Út 9.1. 2018
Turnaj #03
Turnaj #05j / Út 13.3. 2018
Turnaj #06j / Út 17.4. 2018
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Lukáš Budínský
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
20
Počet branek
39
Starty
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
5 branek
13.12. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 17
2 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
4 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
3 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
1 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
1 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
2 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
3 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
3 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
0 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
3 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
2 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
0 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
1 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
0 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
0 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
7 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Turnaj #03 - výsledky
LOVCI 4 - LOVCI 1
--
LOVCI 2 - LOVCI 3
--
LOVCI 1 - LOVCI 3
--
LOVCI 4 - LOVCI 2
--
LOVCI 2 - LOVCI 1
--
LOVCI 3 - LOVCI 4
--
Turnaj #05j / Út 13.3. 2018 - rozpis
Následující turnaje
Turnaj #03 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
LOVCI 1
3
0
0
0
0 : 0
0
1
LOVCI 2
3
0
0
0
0 : 0
0
1
LOVCI 3
3
0
0
0
0 : 0
0
1
LOVCI 4
3
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.