Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Rozpis ligy
Turnaj #01/Pá 20.10.
Turnaj #02/St 25.10.
Turnaj #03/Čt 16.11.
Turnaj #04/Pá 24.11.
Turnaj #05/Pá 8.12.
Turnaj #06/Pá 15.12.
Turnaj #07/Pá 12.1.
Turnaj #08/Pá 19.1.
Turnaj #09/Pá 9.2.
Turnaj #10/Pá 23.2.
Turnaj #11/Pá 16.3.
Turnaj #12/Pá 23.3.
Turnaj #13/Pá 20.4.
Turnaj #14/Pá 27.4.
Turnaj FINÁLE/Pá 8.6.
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Hurda
Škola
ZŠ Dukelská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
24
Počet branek
0
Starty
13.11. 15:00
Dukelská 3 - RUDOLFOV A
6 : 0
0 branek
13.11. 13:15
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
0 branek
13.11. 12:30
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
0 : 8
0 branek
13.11. 12:00
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 3
8 : 5
0 branek
13.11. 10:00
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 9
0 branek
13.11. 08:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
2 : 5
0 branek
16.5. 12:30
Dukelská 3 - Dukelská 1
3 : 17
0 branek
16.5. 10:30
Dukelská 2 - Dukelská 3
6 : 3
0 branek
16.5. 09:00
Dukelská 3 - Pohůrecká 2 (Tygři)
3 : 22
0 branek
16.5. 08:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 3
17 : 6
0 branek
24.5. 08:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
10 : 0
0 branek
24.5. 08:00
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
4 : 8
0 branek
25.1. 15:00
Dukelská 4 - Dukelská 1
10 : 2
0 branek
25.1. 13:00
Dukelská 1 - Dukelská 2
1 : 18
0 branek
25.1. 11:30
Borovany 2 - Dukelská 1
18 : 3
0 branek
25.1. 10:30
Dukelská 1 - Dukelská 3
5 : 16
0 branek
25.1. 08:00
Dukelská 1 - Borovany 1
4 : 2
0 branek
8.11. 14:30
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
0 branek
8.11. 13:00
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
0 branek
8.11. 12:00
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
0 branek
8.11. 09:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
0 branek
8.11. 09:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
0 branek
25.10. 09:00
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 6
0 branek
25.10. 08:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
17 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Turnaj #08/Pá 19.1. - výsledky
PUMY - ČTYŘLÍSTEK
--
DRACI - SRŠNI
--
ČTYŘLÍSTEK - DRACI
--
HAPPY BOYS - PUMY
--
DRACI - HAPPY BOYS
--
SRŠNI - ČTYŘLÍSTEK
--
HAPPY BOYS - SRŠNI
--
PUMY - DRACI
--
SRŠNI - PUMY
--
ČTYŘLÍSTEK - HAPPY BOYS
--
Turnaj #09/Pá 9.2. - rozpis
ČTYŘLÍSTEK - ČERNÍ PANTEŘI
9.2. 08:30
STŘELCI - DRACI
9.2. 09:00
ČERNÍ PANTEŘI - STŘELCI
9.2. 09:30
DRACI Z 1 - ČTYŘLÍSTEK
9.2. 10:00
STŘELCI - DRACI Z 1
9.2. 10:30
DRACI - ČERNÍ PANTEŘI
9.2. 11:00
DRACI Z 1 - DRACI
9.2. 11:30
ČTYŘLÍSTEK - STŘELCI
9.2. 12:00
DRACI - ČTYŘLÍSTEK
9.2. 12:30
ČERNÍ PANTEŘI - DRACI Z 1
9.2. 13:00
Následující turnaje
Turnaj #08/Pá 19.1. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČTYŘLÍSTEK
4
0
0
0
0 : 0
0
1
DRACI
4
0
0
0
0 : 0
0
1
HAPPY BOYS
4
0
0
0
0 : 0
0
1
PUMY
4
0
0
0
0 : 0
0
1
SRŠNI
4
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.