Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
Rozpis ligy
Turnaj #01/Pá 20.10.
Turnaj #02/St 25.10.
Turnaj #03/Čt 16.11.
Turnaj #04/Pá 24.11.
Turnaj #05/Pá 8.12.
Turnaj #06/Pá 15.12.
Turnaj #07/Pá 12.1.
Turnaj #08/Pá 19.1.
Turnaj #09/Pá 9.2.
Turnaj #10/Pá 23.2.
Turnaj #11/Pá 16.3.
Turnaj #12/Pá 23.3.
Turnaj #13/Pá 20.4.
Turnaj #14/Pá 27.4.
Turnaj FINÁLE/Pá 8.6.
LTM ŠL (4.-5. třída)
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Volavka
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
20
Počet branek
0
Starty
13.11. 17:00
RUDOLFOV B - Pohůrecká 1 (Méďové)
2 : 0
0 branek
13.11. 16:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
0 branek
13.11. 13:30
Borovany 2 - Pohůrecká 1 (Méďové)
3 : 2
0 branek
13.11. 13:15
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
0 branek
13.11. 11:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
3 : 5
0 branek
13.11. 10:00
Dukelská 4 - Pohůrecká 1 (Méďové)
0 : 4
0 branek
13.11. 08:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 2
4 : 1
0 branek
19.12. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
7 : 2
0 branek
19.12. 08:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 4
0 branek
24.5. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
12 : 5
0 branek
24.5. 08:00
Grünwaldova 4 (Blesci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
10 : 12
0 branek
1.3. 09:00
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 12
0 branek
1.3. 08:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
12 : 5
0 branek
8.11. 15:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
0 branek
8.11. 12:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
0 branek
8.11. 12:00
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
0 branek
8.11. 10:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
0 branek
8.11. 08:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
0 branek
19.10. 08:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 10
0 branek
19.10. 08:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 3 (Draci)
12 : 8
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Turnaj FINÁLE/Pá 8.6. - výsledky
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.