Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
I. TURNAJ 2.-3. třída
I. TURNAJ 4.-5. třída
II. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 4.-5. třídaI
III. TURNAJ 2.-3. třídy
III. TURNAJ 4.-5. třídy
IV. TURNAJ 2.-3. třída
IV. TURNAJ 4.-5. třída
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Lukáš Budínský
Škola
ZŠ Zbraslavice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
20
Počet branek
39
Starty
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
5 branek
13.12. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 17
2 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
4 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
3 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
1 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
1 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
2 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
3 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
18 : 18
3 branek
24.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
12 : 10
0 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
3 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
2 branek
26.4. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 9
0 branek
26.4. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 7
1 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
0 branek
22.3. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
14 : 12
0 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
0 branek
22.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
8 : 15
7 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
II. TURNAJ 4.-5. třídaI - výsledky
Karlíci (IZŠ Karlova) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
7 : 19
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 14
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 8
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Karlíci (IZŠ Karlova)
12 : 2
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
6 : 15
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
8 : 9
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
9 : 13
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
6 : 19
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
13 : 3
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
6 : 10
III. TURNAJ 2.-3. třídy - rozpis
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
1 : 8
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
15 : 1
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 4
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
3 : 1
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
9 : 7
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
1 : 12
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
10 : 2
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 8
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 6
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
2 : 7
Následující turnaje
II. TURNAJ 4.-5. třídaI - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
3
0
1
48 : 28
6
2
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
4
3
0
1
46 : 27
6
3
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
4
3
0
1
50 : 33
6
4
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
1
0
3
40 : 51
2
5
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
0
0
4
18 : 63
0
Tabulka střelců
Karlovka 4.-5. :-)
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
Východní 2.-3. Bílý tygři
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
3
Karlovka 2.-3. :-)
Karláčci (IZŠ Karlova)
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.