Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
I. TURNAJ 2.-3. třída
I. TURNAJ 4.-5. třída
II. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 4.-5. třídaI
III. TURNAJ 2.-3. třídy
III. TURNAJ 4.-5. třídy
IV. TURNAJ 2.-3. třída
IV. TURNAJ 4.-5. třída
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Veronika Friedelová
Škola
8. ZŠ Frýdek-Místek, ČS. armády 570
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
26
Počet branek
0
Starty
19.2. 19:45
Osmička A - Jedenáctka B
11 : 8
0 branek
13.12. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
13.12. 14:15
Osmička A - Šestka B
0 : 2
0 branek
4.12. 20:00
Jedenáctka A - Osmička A
6 : 6
0 branek
4.12. 16:30
Holky z dvojky - Osmička A
7 : 10
0 branek
15.5. 21:00
Paskov A - Osmička A
9 : 6
0 branek
15.5. 19:30
Osmička A - Parta z dvojky
14 : 2
0 branek
15.5. 16:30
Osmička A - Sedliště
9 : 6
0 branek
17.4. 17:30
Osmička A - Jedenáctka B
10 : 8
0 branek
17.4. 16:00
Šestka A - Osmička A
6 : 10
0 branek
17.4. 15:30
Jedenáctka A - Osmička A
10 : 2
0 branek
28.3. 15:45
Osmička A - Paskov A
6 : 2
0 branek
28.3. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 12
0 branek
20.3. 22:00
Osmička A - Paskov A
7 : 3
0 branek
20.3. 19:30
Šestka A - Osmička A
3 : 8
0 branek
20.3. 17:00
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 11
0 branek
13.2. 18:30
Jedenáctka B - Osmička A
12 : 1
0 branek
13.2. 17:00
Osmička A - Seštka A
1 : 8
0 branek
13.2. 16:00
Jedenáctka A - Osmička A
13 : 1
0 branek
13.2. 15:30
Osmička A - Šestka B
1 : 8
0 branek
19.12. 17:00
Osmička A - Paskov A
10 : 8
0 branek
19.12. 16:30
Parta z dvojky - Osmička A
16 : 9
0 branek
19.12. 15:30
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 12
0 branek
24.11. 15:30
Osmička A - Šestka A
22 : 16
0 branek
17.10. 15:30
Osmička A - Šestka B
1 : 1
0 branek
17.10. 14:30
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
I. TURNAJ 4.-5. třída - výsledky
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
0 : 10 k.
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
7 : 19
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Karlíci (IZŠ Karlova)
23 : 2
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 0 k.
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 17
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
8 : 15
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 9
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
0 : 10 k.
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 0 k.
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
17 : 11
II. TURNAJ 2.-3. třída - rozpis
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 4
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
4 : 7
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
14 : 0
Karláčci (IZŠ Karlova) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 10
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
5 : 3
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
14 : 2
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
6 : 6
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
3 : 6
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
3 : 14
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karláčci (IZŠ Karlova)
4 : 12
Následující turnaje
I. TURNAJ 4.-5. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
4
4
0
0
65 : 21
8
2
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
3
0
1
54 : 33
6
3
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
2
0
2
46 : 38
4
4
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
1
0
3
26 : 59
2
5
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
4
0
0
4
0 : 40
0
Tabulka střelců
Karlovka 4.-5. :-)
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
Východní 2.-3. Bílý tygři
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
3
Karlovka 2.-3. :-)
Karláčci (IZŠ Karlova)
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.