Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
I. TURNAJ 2.-3. třída
I. TURNAJ 4.-5. třída
II. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 4.-5. třídaI
III. TURNAJ 2.-3. třídy
III. TURNAJ 4.-5. třídy
IV. TURNAJ 2.-3. třída
IV. TURNAJ 4.-5. třída
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jakub Jelínek
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
26
Počet branek
16
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
1 branek
13.12. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 17
0 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
0 branek
13.12. 09:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 16
0 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
1 branek
15.11. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16 : 12
1 branek
15.11. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
8 : 26
0 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
1 branek
24.5. 13:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
13 : 13
0 branek
24.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
11 : 9
1 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
0 branek
24.5. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 17
1 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 15
0 branek
26.4. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
8 : 3
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
1 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 14
0 branek
22.3. 13:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 10
0 branek
22.3. 11:30
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 23
1 branek
22.3. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
13 : 6
1 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
1 branek
7.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 2
0 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
13 : 10
2 branek
2.11. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 8
1 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 18
2 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
I. TURNAJ 2.-3. třída - výsledky
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
1 : 11
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
0 : 10 k.
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
10 : 0 k.
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 2
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 10 k.
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
9 : 4
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
12 : 9
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
10 : 0 k.
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
15 : 2
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
4 : 9
II. TURNAJ 2.-3. třída - rozpis
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 4
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
4 : 7
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
14 : 0
Karláčci (IZŠ Karlova) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 10
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
5 : 3
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
14 : 2
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
6 : 6
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
3 : 6
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
3 : 14
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karláčci (IZŠ Karlova)
4 : 12
Následující turnaje
I. TURNAJ 2.-3. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
4
0
0
44 : 15
8
2
Karláčci (IZŠ Karlova)
4
3
0
1
43 : 18
6
3
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
4
2
0
2
29 : 19
4
4
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
1
0
3
15 : 39
2
5
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
4
0
0
4
0 : 40
0
Tabulka střelců
Karlovka 4.-5. :-)
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
Východní 2.-3. Bílý tygři
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
3
Karlovka 2.-3. :-)
Karláčci (IZŠ Karlova)
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.