Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Rozpis ligy
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
7.kolo
1 kolo ročník 2018/19
3.kolo 4-5.třída 2018/19
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petr Turek
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
40
Počet branek
69
Starty
16.10. 12:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
4 : 6
3 branek
16.10. 11:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
5 : 12
0 branek
16.10. 09:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
6 : 9
5 branek
16.10. 08:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 15
1 branek
9.10. 12:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
1 : 10
4 branek
9.10. 10:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
10 : 10
1 branek
9.10. 09:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
3 : 12
3 branek
9.10. 09:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 6
3 branek
25.9. 04:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 5
3 branek
25.9. 03:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
28 : 29
0 branek
25.9. 02:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 12
4 branek
25.9. 01:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
10 : 2
4 branek
20.6. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
21 : 13
3 branek
20.6. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
11 : 21
3 branek
20.6. 10:00
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
16 : 14
1 branek
20.6. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 14
0 branek
9.10. 11:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
14 : 9
0 branek
9.10. 10:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 12
3 branek
9.10. 08:30
Radnice A - chlapci - Radnice B - chlapci
11 : 6
3 branek
9.10. 07:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
10 : 10
2 branek
20.9. 12:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
8 : 7
4 branek
20.9. 11:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
7 : 10
2 branek
20.9. 09:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 10
4 branek
13.6. 16:30
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice A - chlapci
1 : 9
0 branek
13.6. 14:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
9 : 3
1 branek
13.6. 13:00
ZŠ Stupno B - chlapci - Radnice A - chlapci
1 : 8
2 branek
13.6. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
1 : 7
0 branek
13.6. 09:30
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
28 : 25
0 branek
6.6. 18:00
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci
15 : 2
1 branek
6.6. 15:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
2 : 7
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2.kolo - výsledky
Bílý tygři - Tygři z Borku
:
Tygři z Borku - Draci
:
3.kolo - rozpis
Draci - Bílý tygři
:
Bílý tygři - Tygři z Borku
:
Draci - Tygři z Borku
:
Následující turnaje
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.