Míče na házenou

Školní ligy

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj
Beskydská liga 2019-20Centrum Handball LigaIII. kolo FLIII. kolo MLIII. kolo Premium ligyII. kolo FLII. kolo MLII. kolo Premium ligyI. kolo FLI. kolo MLI. kolo Premium ligyIV. kolo FLIV. kolo MLIV. kolo Premium ligyLašská liga 2019-20Moravia Handball Activity 2018 - 2019Novojičínská Císařská liga základekNovojičínská Jantarova liga základekNovojičínská Komenského liga základekNovojičínská Laudonova liga základekNovojičínská Palackého liga základekOpavská liga ŠD 13.12.2018 skupina COpavská liga ŠD 13.12.2018 skupina DOpavská liga ŠD 21.3.2019 skupina COpavská liga ŠD 21.3.2019 skupina DOpavská liga ŠD 28.5.2019 skupina COpavská liga ŠD 28.5.2019 skupina DOpavská liga ŠD 29.11.2018 skupina COpavská liga ŠD 29.11.2018 skupina DOpavská ŠL 12.12.2018 skupina AOpavská ŠL 12.12.2018 skupina BOpavská ŠL 20.11.2018 skupina AOpavská ŠL 20.11.2018 skupina BOpavská ŠL 3.4.2019 skupina AOpavská ŠL 3.4.2019 skupina BOpavská ŠL 3.5.2019 skupina AOpavská ŠL 3.5.2019 skupina BPolanecká školní liga IPolanecká školní liga IIPolanecká školní liga IIIPolanecká školní liga IVPorubská školní liga I.Porubská školní liga II.VIII. kolo Premium ligyVII. kolo Premium ligyVI. kolo FLVI. kolo Premium ligyV. kolo FLV. kolo Premium ligy
Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj

Dnes slaví

Rozpis ligy Moravia Handball Activity 2018 - 2019

1.turnaj - mladší

2.11.2018 09:00 001 Karmáci - Šenovští Kulíšci
2.11.2018 09:30 002 Šikuláci - Karmáci
2.11.2018 10:00 003 Šenovští Kulíšci - Šikuláci

1.turnaj - starší

2.11.2018 09:00 004 Šemíkovci - Šenováci
2.11.2018 09:30 005 Koumáci - Moudré sovy
2.11.2018 10:00 006 Horymírek - Karmáci 2
2.11.2018 10:30 007 Šenováci - Karmáci 2
2.11.2018 11:00 008 Moudré sovy - Horymírek
2.11.2018 11:30 009 Šemíkovci - Koumáci
2.11.2018 12:00 010 Koumáci - Šenováci
2.11.2018 12:30 011 Horymírek - Šemíkovci
2.11.2018 13:00 012 Karmáci 2 - Moudré sovy
2.11.2018 13:30 013 Šenováci - Moudré sovy
2.11.2018 14:00 014 Šemíkovci - Karmáci 2
2.11.2018 14:30 015 Koumáci - Horymírek
2.11.2018 15:00 016 Horymírek - Šenováci
2.11.2018 15:30 017 Karmáci 2 - Koumáci
2.11.2018 16:00 018 Moudré sovy - Šemíkovci

2.turnaj - starší

7.12.2018 09:00 025 Koumáci - Moudré sovy
7.12.2018 09:30 026 Karmáci 2 - Horymírek
7.12.2018 10:00 027 Šemíkovci - Šenováci
7.12.2018 10:30 028 Moudré sovy - Šenováci
7.12.2018 11:00 029 Horymírek - Šemíkovci
7.12.2018 11:30 030 Koumáci - Karmáci 2
7.12.2018 12:00 031 Karmáci 2 - Moudré sovy
7.12.2018 12:30 032 Šemíkovci - Koumáci
7.12.2018 13:00 033 Šenováci - Horymírek
7.12.2018 13:30 034 Moudré sovy - Horymírek
7.12.2018 14:00 035 Koumáci - Šenováci
7.12.2018 14:30 036 Karmáci 2 - Šemíkovci
7.12.2018 15:00 037 Šemíkovci - Moudré sovy
7.12.2018 15:30 038 Šenováci - Karmáci 2
7.12.2018 16:00 039 Horymírek - Koumáci

2.turnaj - mladší

7.12.2018 09:00 019 Šikuláci - Karmáci
7.12.2018 09:30 020 Kosmíci - Šenovští Kulíšci
7.12.2018 10:00 021 Karmáci - Šenovští Kulíšci
7.12.2018 10:30 022 Šikuláci - Kosmíci
7.12.2018 11:00 023 Kosmíci - Karmáci
7.12.2018 11:30 024 Šenovští Kulíšci - Šikuláci

3.turnaj - mladší

8.3.2019 09:00 040 Karmáci - Šenovští Kulíšci
8.3.2019 09:30 041 Šikuláci - Karmáci
8.3.2019 10:00 042 Šenovští Kulíšci - Šikuláci

3.turnaj - starší

8.3.2019 09:00 043 Moudré sovy - Karmáci 2
8.3.2019 09:30 044 Koumáci - Šemíkovci
8.3.2019 10:00 045 Karmáci 2 - Koumáci
8.3.2019 10:30 046 Šenováci - Moudré sovy
8.3.2019 11:00 047 Koumáci - Šenováci
8.3.2019 11:30 048 Šemíkovci - Karmáci 2
8.3.2019 12:00 049 Šenováci - Šemíkovci
8.3.2019 12:30 050 Moudré sovy - Koumáci
8.3.2019 13:00 051 Šemíkovci - Moudré sovy
8.3.2019 13:30 052 Karmáci 2 - Šenováci

4.turnaj - mladší

10.5.2019 09:00 053 Karmáci - Kosmíci
10.5.2019 09:30 054 Šikuláci - Šenovští Kulíšci
10.5.2019 10:00 055 Kosmíci - Šenovští Kulíšci
10.5.2019 10:30 056 Karmáci - Šikuláci
10.5.2019 11:00 057 Šikuláci - Kosmíci
10.5.2019 11:30 058 Šenovští Kulíšci - Karmáci

4.turnaj - starší

10.5.2019 09:00 059 Kosmonauti - Koumáci
10.5.2019 09:30 060 Karmáci 2 - Moudré sovy
10.5.2019 10:00 061 Koumáci - Karmáci 2
10.5.2019 10:30 062 Horymírek - Kosmonauti
10.5.2019 11:00 063 Karmáci 2 - Horymírek
10.5.2019 11:30 064 Moudré sovy - Koumáci
10.5.2019 12:00 065 Horymírek - Moudré sovy
10.5.2019 12:30 066 Kosmonauti - Karmáci 2
10.5.2019 13:00 067 Moudré sovy - Kosmonauti
10.5.2019 13:30 068 Koumáci - Horymírek

5.turnaj - starší

14.6.2019 09:00 075 Horymírek - Šenováci
14.6.2019 09:30 076 Karmáci 2 - Kosmonauti
14.6.2019 10:00 077 Šenováci - Karmáci 2
14.6.2019 10:30 078 Koumáci - Horymírek
14.6.2019 11:00 079 Karmáci 2 - Koumáci
14.6.2019 11:30 080 Kosmonauti - Šenováci
14.6.2019 12:00 081 Koumáci - Kosmonauti
14.6.2019 12:30 082 Horymírek - Karmáci 2
14.6.2019 13:00 083 Kosmonauti - Horymírek
14.6.2019 13:30 084 Šenováci - Koumáci

5.turnaj - mladší

14.6.2019 09:00 069 Kosmíci - Šikuláci
14.6.2019 09:30 070 Karmáci - Šenovští Kulíšci
14.6.2019 10:00 071 Šikuláci - Šenovští Kulíšci
14.6.2019 10:30 072 Kosmíci - Karmáci
14.6.2019 11:00 073 Karmáci - Šikuláci
14.6.2019 11:30 074 Šenovští Kulíšci - Kosmíci