Rozpis ligy Kuřimská školní liga

Finále B (3.a4.tř.) sk. E

15.3.2019 08:00 133 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
15.3.2019 08:30 134 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Loučky - Brumíci
15.3.2019 09:00 135 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Brno - Rašíni

Finále B (3.a4. tř.) sk. D

15.3.2019 08:00 130 ZŠ Brno - Rašíňáta - ZŠ Loučky - Sokolíci
15.3.2019 08:30 131 ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Brno - Rašíňáta
15.3.2019 09:00 132 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Drásov - Soptíci

Finále A (3. a 4. tř.)

15.3.2019 08:00 120 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
15.3.2019 08:30 121 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
15.3.2019 09:00 122 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka - Střelci
15.3.2019 09:30 123 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
15.3.2019 10:00 124 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
15.3.2019 10:30 125 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
15.3.2019 11:00 126 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
15.3.2019 11:30 127 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka - Střelci
15.3.2019 12:00 128 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
15.3.2019 12:30 129 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4

Finále B (1. a 2. tř.)

15.3.2019 08:00 114 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
15.3.2019 08:30 115 ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky - ZŠ Drásov -Mars
15.3.2019 09:00 116 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov -Mars
15.3.2019 09:30 117 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky
15.3.2019 10:00 118 ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
15.3.2019 10:30 119 ZŠ Drásov -Mars - ZŠ Lipůvka - Cvrčci

Finále A (1.a 2.tř.)

15.3.2019 08:00 108 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
15.3.2019 08:30 109 Komenda - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
15.3.2019 09:00 110 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
15.3.2019 09:30 111 ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda
15.3.2019 10:00 112 Komenda - ZŠ Čebín - Čebínci
15.3.2019 10:30 113 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci

Skupina C (dívky) - finále

15.3.2019 08:00 108 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Loučky - Lentilky
15.3.2019 08:30 109 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Rebelky
15.3.2019 09:00 110 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Lipůvka - Rebelky
15.3.2019 09:30 111 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
15.3.2019 10:00 112 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
15.3.2019 10:30 113 ZŠ Lipůvka - Rebelky - ZŠ Tyršova - dívky

Skupina C (dívky)

22.11.2019 08:00 108 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Loučky - Lentilky
22.11.2019 08:30 109 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Rebelky
22.11.2019 09:00 110 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Brno - Rašínky
22.11.2019 09:30 111 ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky - ZŠ Tyršova - dívky
22.11.2019 10:00 112 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky
22.11.2019 10:30 113 ZŠ Lipůvka - Rebelky - ZŠ Loučky - Lentilky
22.11.2019 11:00 114 ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky - ZŠ Lipůvka - Rebelky
22.11.2019 11:30 115 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
22.11.2019 12:00 116 ZŠ Lipůvka - Rebelky - ZŠ Tyršova - dívky
22.11.2019 12:30 117 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Kuřim Jungmannova- dívky

Skupina B (3.a 4. tř.)

22.11.2019 08:00 081 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Čebín - Čebíňáci
22.11.2019 08:30 082 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Drásov -Mars
22.11.2019 09:00 083 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
22.11.2019 09:30 084 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Brno - Rašíni
22.11.2019 10:00 085 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
22.11.2019 10:30 086 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
22.11.2019 11:00 087 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Lipůvka - Střelci
22.11.2019 11:30 088 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Loučky - Brumíci
22.11.2019 12:00 089 ZŠ Drásov -Mars - ZŠ Kuřim Tyršova 4
22.11.2019 12:30 090 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
22.11.2019 13:00 091 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
22.11.2019 13:30 092 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Loučky - Sokolíci
22.11.2019 14:00 093 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Drásov -Mars
22.11.2019 14:30 094 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
22.11.2019 15:00 095 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Brno - Rašíni
22.11.2019 15:30 096 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Brno - Rašíni
22.11.2019 16:00 097 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Tyršova 3
22.11.2019 16:30 098 ZŠ Drásov -Mars - ZŠ Lipůvka - Střelci
22.11.2019 17:00 099 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Loučky - Brumíci
22.11.2019 17:30 100 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
22.11.2019 18:00 101 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
22.11.2019 18:30 102 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
22.11.2019 19:00 103 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Loučky - Sokolíci
22.11.2019 19:30 104 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Drásov -Mars
22.11.2019 20:00 105 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
22.11.2019 20:30 106 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
22.11.2019 21:00 107 ZŠ Drásov -Mars - ZŠ Brno - Rašíni
22.11.2019 21:30 108 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
22.11.2019 22:00 109 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka - Střelci
22.11.2019 22:30 110 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Loučky - Brumíci
22.11.2019 23:00 111 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Čebín - Čebíňáci
22.11.2019 23:30 112 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
23.11.2019 00:00 113 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
23.11.2019 00:30 114 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Loučky - Sokolíci
23.11.2019 01:00 115 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Drásov -Mars
23.11.2019 01:30 116 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Drásov -Mars
23.11.2019 02:00 117 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
23.11.2019 02:30 118 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Brno - Rašíni
23.11.2019 03:00 119 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 3
23.11.2019 03:30 120 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Lipůvka - Střelci
23.11.2019 04:00 121 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Čebín - Čebíňáci
23.11.2019 04:30 122 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Loučky - Brumíci
23.11.2019 05:00 123 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Kuřim Tyršova 4
23.11.2019 05:30 124 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
23.11.2019 06:00 125 ZŠ Drásov -Mars - ZŠ Loučky - Sokolíci

Skupina A (1.-2.tř.)

22.11.2019 08:00 108 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov - Soptíci
22.11.2019 08:30 109 ZŠ Brno - Rašíňáta - Komenda
22.11.2019 09:00 110 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
22.11.2019 09:30 111 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
22.11.2019 10:00 112 ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Čebín - Čebínci
22.11.2019 10:30 113 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
22.11.2019 11:00 114 Komenda - ZŠ Loučky - Špendlíci
22.11.2019 11:30 115 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Brno - Rašíňáta
22.11.2019 12:00 116 ZŠ Brno - Rašíňáta - ZŠ Drásov - Soptíci
22.11.2019 12:30 117 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
22.11.2019 13:00 118 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - Komenda
22.11.2019 13:30 119 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
22.11.2019 14:00 120 ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
22.11.2019 14:30 121 Komenda - ZŠ Čebín - Čebínci
22.11.2019 15:00 122 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
22.11.2019 15:30 123 ZŠ Brno - Rašíňáta - ZŠ Loučky - Špendlíci
22.11.2019 16:00 124 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Drásov - Soptíci
22.11.2019 16:30 125 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Brno - Rašíňáta
22.11.2019 17:00 126 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
22.11.2019 17:30 127 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda
22.11.2019 18:00 128 ZŠ Drásov - Soptíci - Komenda
22.11.2019 18:30 129 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
22.11.2019 19:00 130 ZŠ Brno - Rašíňáta - ZŠ Čebín - Čebínci
22.11.2019 19:30 131 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
22.11.2019 20:00 132 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov - Soptíci
22.11.2019 20:30 133 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Loučky - Špendlíci
22.11.2019 21:00 134 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Brno - Rašíňáta
22.11.2019 21:30 135 Komenda - ZŠ Lipůvka - Cvrčci