Rozpis ligy Kuřimská školní liga

Skupina C (dívky)

16.11.2018 08:00 100 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
16.11.2018 08:00 098 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
16.11.2018 08:00 096 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Tyršova - dívky
16.11.2018 08:00 097 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
16.11.2018 08:00 074 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
16.11.2018 08:00 099 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
16.11.2018 08:00 101 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
16.11.2018 08:30 075 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
16.11.2018 09:00 076 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
16.11.2018 09:30 077 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Opičky
16.11.2018 10:00 078 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
16.11.2018 10:30 079 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
1.3.2019 08:00 102 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
1.3.2019 08:00 107 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
1.3.2019 08:00 105 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
1.3.2019 08:00 106 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
1.3.2019 08:30 103 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
1.3.2019 09:00 104 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky

Skupina B (3.a 4. tř.)

16.11.2018 08:00 035 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Loučky - Sokolíci
16.11.2018 08:30 036 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
16.11.2018 09:00 037 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
16.11.2018 09:30 038 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
16.11.2018 10:00 039 ZŠ Brno - Rašíňátka - ZŠ Loučky - Brumíci
16.11.2018 10:30 040 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Brno - Rašíňátka
16.11.2018 11:00 041 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Lipůvka - Střelci
16.11.2018 11:30 042 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
16.11.2018 12:00 043 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
16.11.2018 12:30 044 ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Brno - Rašíni
16.11.2018 13:00 045 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Drásov - Kingoši
16.11.2018 13:30 046 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Loučky - Sokolíci
16.11.2018 14:00 047 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
16.11.2018 14:30 048 ZŠ Brno - Rašíňátka - ZŠ Kuřim Tyršova 3
16.11.2018 15:00 049 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
16.11.2018 15:30 050 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Loučky - Brumíci
16.11.2018 16:00 051 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Brno - Rašíňátka
16.11.2018 16:30 052 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Lipůvka - Střelci
16.11.2018 17:00 053 ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Čebín - Čebíňáci
16.11.2018 17:30 054 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
16.11.2018 18:00 055 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Brno - Rašíni
16.11.2018 18:30 056 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Drásov - Kingoši
16.11.2018 19:00 057 ZŠ Brno - Rašíňátka - ZŠ Loučky - Sokolíci
16.11.2018 19:30 058 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
16.11.2018 20:00 059 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 3
16.11.2018 20:30 060 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
16.11.2018 21:00 061 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Loučky - Brumíci
16.11.2018 21:30 062 ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Brno - Rašíňátka
16.11.2018 22:00 063 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Lipůvka - Střelci
16.11.2018 22:30 064 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
16.11.2018 23:00 065 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
16.11.2018 23:30 066 ZŠ Brno - Rašíňátka - ZŠ Brno - Rašíni
17.11.2018 00:00 067 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Drásov - Kingoši
17.11.2018 00:30 068 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Loučky - Sokolíci
17.11.2018 01:00 069 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
17.11.2018 01:30 070 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
17.11.2018 02:00 071 ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Kuřim Tyršova 4
17.11.2018 02:30 072 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Loučky - Brumíci
17.11.2018 03:00 073 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Brno - Rašíňátka
17.11.2018 03:30 074 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka - Střelci
17.11.2018 04:00 075 ZŠ Brno - Rašíňátka - ZŠ Čebín - Čebíňáci
17.11.2018 04:30 076 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
17.11.2018 05:00 077 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Brno - Rašíni
17.11.2018 05:30 078 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Drásov - Kingoši
17.11.2018 06:00 079 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Loučky - Sokolíci
17.11.2018 06:30 080 ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
17.11.2018 07:00 081 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Kuřim Tyršova 3
17.11.2018 07:30 082 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
17.11.2018 08:00 083 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Loučky - Brumíci
17.11.2018 08:30 084 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Brno - Rašíňátka
17.11.2018 09:00 085 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Lipůvka - Střelci
17.11.2018 09:30 086 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
17.11.2018 10:00 087 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
17.11.2018 10:30 088 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Brno - Rašíni
17.11.2018 11:00 089 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Drásov - Kingoši

Skupina A (1.-2.tř.)

16.11.2018 08:00 001 ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Čebín - Čebínci
16.11.2018 08:30 002 ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
16.11.2018 09:00 003 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
16.11.2018 09:30 004 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16.11.2018 10:00 005 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16.11.2018 10:30 006 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
16.11.2018 11:00 007 Komenda 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
16.11.2018 11:30 008 ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Loučky - Špendlíci
16.11.2018 12:00 009 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
16.11.2018 12:30 010 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov -Unicorns
16.11.2018 13:00 011 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - Komenda 1
16.11.2018 13:30 012 ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
16.11.2018 14:00 013 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
16.11.2018 14:30 014 Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16.11.2018 15:00 015 ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
16.11.2018 15:30 016 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
16.11.2018 16:00 017 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Čebín - Čebínci
16.11.2018 16:30 018 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Loučky - Špendlíci
16.11.2018 17:00 019 ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
16.11.2018 17:30 020 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda 1
16.11.2018 18:00 021 ZŠ Čebín - Čebínci - Komenda 1
16.11.2018 18:30 022 ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
16.11.2018 19:00 023 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16.11.2018 19:30 024 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
16.11.2018 20:00 025 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
16.11.2018 20:30 026 ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
16.11.2018 21:00 027 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
16.11.2018 21:30 028 Komenda 1 - ZŠ Drásov -Unicorns

Finále B (1. a 2. tř.)

15.3.2019 08:00 114 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
15.3.2019 08:30 115 ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
15.3.2019 09:00 116 ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov -Unicorns
15.3.2019 09:30 117 ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
15.3.2019 10:00 118 ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
15.3.2019 10:30 119 ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Cvrčci

Finále B (3.a4.tř.) sk. E

15.3.2019 08:00 133 ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Kuřim Tyršova 3
15.3.2019 08:30 134 ZŠ Brno - Rašíni - ZŠ Loučky - Brumíci
15.3.2019 09:00 135 ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Brno - Rašíni

Skupina C (dívky) - finále

15.3.2019 08:00 108 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Loučky - Lentilky
15.3.2019 08:30 109 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Opičky
15.3.2019 09:00 110 ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Lipůvka - Opičky
15.3.2019 09:30 111 ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
15.3.2019 10:00 112 ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
15.3.2019 10:30 113 ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky

Finále A (1.a 2.tř.)

15.3.2019 08:00 108 ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
15.3.2019 08:30 109 Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
15.3.2019 09:00 110 ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
15.3.2019 09:30 111 ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
15.3.2019 10:00 112 Komenda 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
15.3.2019 10:30 113 ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci

Finále B (3.a4. tř.) sk. D

15.3.2019 08:00 130 ZŠ Brno - Rašíňátka - ZŠ Loučky - Sokolíci
15.3.2019 08:30 131 ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Brno - Rašíňátka
15.3.2019 09:00 132 ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Drásov - Kingoši

Finále A (3. a 4. tř.)

15.3.2019 08:00 120 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
15.3.2019 08:30 121 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
15.3.2019 09:00 122 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka - Střelci
15.3.2019 09:30 123 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
15.3.2019 10:00 124 ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
15.3.2019 10:30 125 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
15.3.2019 11:00 126 ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
15.3.2019 11:30 127 ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka - Střelci
15.3.2019 12:00 128 ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
15.3.2019 12:30 129 ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4