Rozpis ligy 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018

Radnický turnaj holek

6.6.2018 08:00 001 ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky Jiří Štrunc, Jan Smeták
6.6.2018 08:30 002 ZŠ Chrást - dívky - Radnice B - dívky Jiří Štrunc, Jan Smeták
6.6.2018 09:00 003 Radnice A - dívky - Radnice B - dívky Jan Smeták, JIří Štrunc
6.6.2018 09:30 004 ZŠ Stupno - dívky - ZŠ Chrást - dívky Jan Smeták, JIří Štrunc
6.6.2018 10:00 005 ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky Jan Smeták, JIří Štrunc
6.6.2018 10:30 006 Radnice B - dívky - ZŠ Stupno - dívky Jan Smeták, JIří Štrunc

Radnický turnaj kluků

6.6.2018 08:00 007 ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 08:30 008 Radnice B - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 09:00 009 ZŠ Stupno B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 09:30 010 ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 10:00 011 ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 10:30 012 Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 11:00 013 Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 11:30 014 ZŠ Stupno B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 12:00 015 ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 12:30 016 ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 13:00 017 Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 13:30 018 ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 14:00 019 ZŠ Stupno B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 14:30 020 ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 15:00 021 ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 15:30 022 Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 16:00 023 ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 16:30 024 Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 17:00 025 ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 17:30 026 ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš
6.6.2018 18:00 027 ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice A - chlapci David Kočka, Pavel Kalaš