Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Rozpis ligy
3.5.19 - 1.+2. tř. A
3.5.19 - 3.+4. tř. o 4.-6. místo
3.5.19 - 3.+4. tř. o 1.-3. místo
3.5.19 - 1.+2. tř. o 7.-9. místo
3.5.19 - 1.+2. tř. o 4.-6. místo
3.5.19 - 1.+2. tř. o 1.-3. místo
3.5.19 - 3.+4. tř. C
3.5.19 - 3.+4. tř. B
3.5.19 - 3.+4. tř. A
3.5.19 - 1.+2. tř. C
3.5.19 - 1.+2. tř. B
3.5.19 - 3.+4. tř. o 7.-9. místo
27.9.19 - 1.+2. tř. C
27.9.19 - 3.+4. tř. B
27.9.19 - 3.+4. tř. A
27.9.19 - 1.+2. tř. D
25.10.19 - 1.+2. tř. B
25.10.19 - 1.+2. tř. A
29.11.19 - 1.+2. tř. D
29.11.19 - 3.+4. tř. B
29.11.19 - 3.+4. tř. A
29.11.19 - 1.+2. tř. C
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Tabulka střelců
Jméno
Družstvo
Počet branek
Daniel Bentsa
3.-4. třída Broumovská
1
Matouš Mikez
2. třída 5. Květen
1
Antonín Stříž
3.-4. třída 5. Květen
1
Ondřej Zoul
2. třída Chrastava
1
Sofie Mazur
2. třída Oblačná
1
Eliška Růžičková
1.-2. třída Doctrina 2
1
Matěj Štembera
2. třída Broumovská
1
Jan Nezmar
3.-4. třída Broumovská
1
David Pilař
2. třída Chrastava
1
Jindřich Balounek
3.-4. třída Jabloňová
1
Michal Uhlíř
2. třída Dobiášova
1
Fanda Přistoupil
2. třída Aloisina V.
1
Tomáš Koňas
3.-4. třída Doctrina 1
1
Václav Rohla
3.-4. třída 5. Květen
1
David Cicvárek
3.-4. třída Lesní
1
Daniel Váňa
2. třída Oblačná
1
Ondřej Zimola
2. třída Doctrina 1
1
Andriy Gaydash
2. třída Lidická (Hrádek)
1
Jan Knězů
3.-4. třída Doctrina 2
1
Tonda Zampias
3.-4. třída 5. Květen
1
Mikuláš Machačný
3.-4. třída Jabloňová
1
Michal Picek
3.-4. třída Aloisina V.
1
Michael Sůra
2. třída Doctrina 1
1
Lukáš Kaniler
2. třída Dobiášova
1
Vítek Guliáš
1.-2. třída Doctrina 2
1
Vojtěch Přinda
3.-4. třída Lesní
1
Jan Schiffert
3.-4. třída Oblačná
1
Jan Skružný
2. třída 5. Květen
1
Lucie Hoření
3.-4. třída Chrastava
1
Jindřich Balounek
2. třída Jabloňová
1
Anna Kaňková
2. třída Aloisina V.
1
Richard Vlček
2. třída Lidická (Hrádek)
1
Barbora Popeláková
3.-4. třída Doctrina 2
1
Ondřej Hlava
3.-4. třída Dobiášova
1
Gábin Goral
2. třída Chrastava
1
Leontýna Berková
1.-2. třída Doctrina 2
1
Michal Thum
3.-4. třída Broumovská
1
Jakub Manhart
3.-4. třída Lidická (Hrádek)
1
Jakub Novotný
2. třída Lesní
1
Matyáš Fendrych
3.-4. třída Oblačná
1
Zpět
Další
29.11.19 - 1.+2. tř. C - výsledky
2. třída Chrastava - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Doctrina 1
:
2. třída Dobiášova - 2. třída Doctrina 1
:
2. třída Chrastava - 2. třída Jabloňová
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Doctrina 1 - 2. třída Chrastava
:
29.11.19 - 1.+2. tř. C - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2. třída Chrastava
3
3
0
0
6 : 0
6
2
2. třída Dobiášova
3
1
1
1
3 : 3
3
3
2. třída Jabloňová
3
0
2
1
2 : 4
2
4
2. třída Doctrina 1
3
0
1
2
1 : 5
1
Tabulka střelců
Jiří Foršt
3.-4. třída 5. Květen
5
Jan Maliarik
2. třída Jabloňová
4
Jiří Moravec
2. třída 5. Květen
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.