Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Rozpis ligy
3.5.19 - 1.+2. tř. A
3.5.19 - 3.+4. tř. o 4.-6. místo
3.5.19 - 3.+4. tř. o 1.-3. místo
3.5.19 - 1.+2. tř. o 7.-9. místo
3.5.19 - 1.+2. tř. o 4.-6. místo
3.5.19 - 1.+2. tř. o 1.-3. místo
3.5.19 - 3.+4. tř. C
3.5.19 - 3.+4. tř. B
3.5.19 - 3.+4. tř. A
3.5.19 - 1.+2. tř. C
3.5.19 - 1.+2. tř. B
3.5.19 - 3.+4. tř. o 7.-9. místo
27.9.19 - 1.+2. tř. C
27.9.19 - 3.+4. tř. B
27.9.19 - 3.+4. tř. A
27.9.19 - 1.+2. tř. D
25.10.19 - 1.+2. tř. B
25.10.19 - 1.+2. tř. A
29.11.19 - 1.+2. tř. D
29.11.19 - 3.+4. tř. B
29.11.19 - 3.+4. tř. A
29.11.19 - 1.+2. tř. C
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Ondra Filouš
Škola
ZŠ Dukelská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2012
Počet startů
5
Počet branek
0
Starty
13.11. 13:30
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
0 branek
13.11. 10:00
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 12
0 branek
13.11. 09:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
1 : 4
0 branek
13.11. 08:30
Dukelská 4 - Grünwaldova 3 (Monstři)
5 : 0
0 branek
16.5. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Dukelská 5
7 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Radnický turnaj chlapců - výsledky
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
21 : 15
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
7 : 8
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
4 : 19
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
5 : 2
Radnice B - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 5
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
12 : 10
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 11
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
0 : 20
ZŠ Chrást B - chlapci - Radnice B - chlapci
9 : 15
ZŠ Chrást A - chlapci - Radnice B - chlapci
14 : 10
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
15 : 3
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 9
Radnice A - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
5 : 15
ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
15 : 15
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
7 : 12
3.5.19 - 3.+4. tř. o 7.-9. místo - rozpis
3.-4. třída Chrastava - 3.-4. třída Jabloňová
:
3.-4. třída 5. Květen - 3.-4. třída Chrastava
:
3.-4. třída Jabloňová - 3.-4. třída 5. Květen
:
Následující turnaje
Radnický turnaj chlapců - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Stupno A - chlapci
5
5
0
0
80 : 35
10
2
ZŠ Chrást A - chlapci
5
4
0
1
60 : 46
8
3
Radnice B - chlapci
5
3
0
2
49 : 47
6
4
ZŠ Chrást B - chlapci
5
1
1
3
48 : 54
3
5
ZŠ Ejpovice - chlapci
5
0
2
3
49 : 55
2
6
Radnice A - chlapci
5
0
1
4
23 : 72
1
Tabulka střelců
Jiří Foršt
3.-4. třída 5. Květen
5
Jan Maliarik
2. třída Jabloňová
4
Jiří Moravec
2. třída 5. Květen
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.