Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Praha
Rozpis ligy
Prokopská
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Barbora Svátová
Škola
ZŠ a MŠ Drmoul
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
20
Počet branek
0
Starty
26.9. 11:20
DR 4. a 5. třída - DŽ 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 11:10
ÚŠ 4. a 5. třída I - DR 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 10:20
DR 4. a 5. třída - VH 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 09:40
LK 4. a 5. třída - DR 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 09:20
DR 4. a 5. třída - JIH 4. a 5. třída I.
1 : 1
0 branek
16.5. 11:30
DR 2. a 3. třída - VH 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 10:50
LK 2. a 3. třída - DR 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 10:40
DR 2. a 3. třída - JIH 2. a 3. třída I.
1 : 1
0 branek
16.5. 09:30
ÚŠ 2. a 3. třída - DR 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 09:20
DŽ 2. a 3. třída - DR 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 13:30
DR 4. a 5. třída - JIH 4. a 5. třída I.
1 : 1
0 branek
7.2. 13:10
ÚŠ 4. a 5. třída I - DR 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 12:40
DR 4. a 5. třída - DŽ 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 12:30
VH 4. a 5. třída - DR 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 12:00
LK 4. a 5. třída - DR 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 10:30
ÚŠ 2. a 3. třída - DR 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 10:10
DR 2. a 3. třída - LK 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 09:30
JIH 2. a 3. třída I. - DR 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 08:40
DR 2. a 3. třída - DŽ 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 08:00
DR 2. a 3. třída - VH 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Hranická školní liga "smíšená" 23 - 1.kolo (2019/20) - výsledky
Plamínci - Škorpióni
8 : 4
Kids - Ohniví tygři
11 : 3
Škorpióni - Ohniví tygři
6 : 1
Plamínci - Kids
3 : 5
Kids - Škorpióni
9 : 3
Ohniví tygři - Plamínci
4 : 1
Hranická školní liga "smíšená" 23 - 1.kolo (2019/20) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kids
3
3
0
0
25 : 9
6
2
Plamínci
3
1
0
2
12 : 13
2
3
Škorpióni
3
1
0
2
13 : 18
2
4
Ohniví tygři
3
1
0
2
8 : 18
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.