Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž st.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jakub Kerner
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
31
Počet branek
44
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 14
1 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
1 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
3 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
2 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
0 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
1 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
19 : 7
1 branek
24.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
2 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
3 branek
24.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
20 : 23
0 branek
24.5. 08:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
0 branek
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 19
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
2 branek
26.4. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
7.12. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 19
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 21
1 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
18 : 22
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
4 branek
2.11. 09:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
22 : 22
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 14
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
2 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
6 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
5 branek
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
5 branek
16.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 25
1 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
1 branek
3.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
23 : 3
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Leden 2020 - výsledky
Mysločovice S - Lukov SD
30 : 1
Kvítková - Lukov SCH
13 : 15
Lukov SD - Lukov SCH
1 : 30
Mysločovice S - Kvítková
9 : 10
Kvítková - Lukov SD
30 : 0
Lukov SCH - Mysločovice S
7 : 12
Březen 2020 - rozpis
Lukov SD - Kvítková
16.3. 08:00
Lukov SCH - Mysločovice S
16.3. 08:30
Kvítková - Mysločovice S
16.3. 09:00
Lukov SD - Lukov SCH
16.3. 09:30
Lukov SCH - Kvítková
16.3. 10:00
Mysločovice S - Lukov SD
16.3. 10:30
Následující turnaje
Leden 2020 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mysločovice S
3
2
0
1
51 : 18
4
2
Kvítková
3
2
0
1
53 : 24
4
3
Lukov SCH
3
2
0
1
52 : 26
4
4
Lukov SD
3
0
0
3
2 : 90
0
Tabulka střelců
Matěj PLŠEK
Lukov SCH
59
Matyáš HORŇÁK
Kvítková
31
David MATŮŠŮ
Lukov SCH
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.