Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Rozpis ligy
Celoroční soutěž st.
Listopad 2019
Leden 2020
Březen 2020
Květen 2020
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jan Musil
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
35
Počet branek
15
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 14
0 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
0 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
1 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
0 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
0 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
0 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
19 : 7
0 branek
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
1 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
1 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
0 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
0 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
0 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
0 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
2 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
3 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
0 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
1 branek
7.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 2
0 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
0 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
0 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
1 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
2 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 14
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
0 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
1 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Listopad 2019 - výsledky
Lukov SCH - Mysločovice S
15 : 14
Kvítková - Lukov SD
18 : 0
Mysločovice S - Lukov SD
27 : 0
Lukov SCH - Kvítková
9 : 14
Kvítková - Mysločovice S
5 : 5
Lukov SD - Lukov SCH
2 : 18
Leden 2020 - rozpis
Mysločovice S - Lukov SD
30 : 1
Kvítková - Lukov SCH
13 : 15
Lukov SD - Lukov SCH
1 : 30
Mysločovice S - Kvítková
9 : 10
Kvítková - Lukov SD
30 : 0
Lukov SCH - Mysločovice S
7 : 12
Následující turnaje
Listopad 2019 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kvítková
3
2
1
0
37 : 14
5
2
Lukov SCH
3
2
0
1
42 : 30
4
3
Mysločovice S
3
1
1
1
46 : 20
3
4
Lukov SD
3
0
0
3
2 : 63
0
Tabulka střelců
Matěj PLŠEK
Lukov SCH
59
Matyáš HORŇÁK
Kvítková
31
David MATŮŠŮ
Lukov SCH
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.