Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Richard Březina
Škola
2. ZŠ a MŠ Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
20
Počet branek
0
Starty
19.2. 21:15
Parta z dvojky - Osmička A
3 : 13
0 branek
11.2. 13:30
Parta z dvojky - Jedenáctka B
2 : 0
0 branek
21.1. 16:00
Parta z dvojky - Holky z dvojky
12 : 0
0 branek
4.12. 20:30
Šestka A - Parta z dvojky
3 : 3
0 branek
18.11. 17:00
Parta z dvojky - Jedenáctka B
4 : 5
0 branek
18.11. 15:30
Holky z dvojky - Parta z dvojky
6 : 4
0 branek
18.11. 15:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
11 : 6
0 branek
15.10. 15:30
Parta z dvojky - Jedenáctka B
0 : 2
0 branek
15.10. 15:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
7 : 1
0 branek
15.10. 14:00
Parta z dvojky - Holky z dvojky
0 : 6
0 branek
24.9. 16:00
Holky z dvojky - Parta z dvojky
6 : 2
0 branek
24.9. 14:30
Parta z dvojky - Jedenáctka B
9 : 6
0 branek
24.9. 14:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
4 : 8
0 branek
15.5. 22:00
Parta z dvojky - Holky z dvojky
7 : 5
0 branek
15.5. 19:30
Osmička A - Parta z dvojky
14 : 2
0 branek
15.5. 17:30
Holky z dvojky - Šestka A
7 : 4
0 branek
15.5. 15:30
Šestka A - Parta z dvojky
3 : 4
0 branek
19.12. 17:30
Jedenáctka A - Parta z dvojky
8 : 5
0 branek
19.12. 16:30
Parta z dvojky - Osmička A
16 : 9
0 branek
19.12. 15:00
Parta z dvojky - Paskov A
13 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
3. turnaj 1-3 - výsledky
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
--
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
30 : 18
Sokolíčci Sokolníce - Telnice - Borci
--
Měnín 1-3 - Myšáci Újezd
8 : 21
Myšáci Újezd - Sokolíčci Sokolníce
--
Telnice - Borci - Měnín 1-3
18 : 13
4.turnaj 4-5 - rozpis
Měnín 4-5 - Újezdští jestřábi
3 : 19
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
16 : 19
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 11
Měnín 4-5 - Tennessee
7 : 9
Tennessee - Újezdští jestřábi
10 : 18
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
18 : 11
Následující turnaje
3. turnaj 1-3 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Myšáci Újezd
3
2
0
0
51 : 26
4
2
Telnice - Borci
3
1
0
1
36 : 43
2
3
Sokolíčci Sokolníce
3
0
0
0
0 : 0
0
4
Měnín 1-3
3
0
0
2
21 : 39
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.