Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Petra Valerie Gebauerová
Škola
ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
23
Počet branek
3
Starty
12.12. 12:30
Beneše 4 - Šrámkova 4
1 : 1
0 branek
12.12. 11:30
Krnovská - Beneše 4
0 : 2
0 branek
12.12. 11:00
Beneše 4 - Vrchní 4
2 : 0
0 branek
12.12. 09:00
Otická 4 - Beneše 4
0 : 2
0 branek
28.5. 18:00
Beneše 3 - Slavkov
2 : 0
1 branek
28.5. 17:30
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
0 branek
28.5. 15:30
Beneše 3 - Otická 2
2 : 0
1 branek
28.5. 14:00
Vrchní 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
28.5. 13:00
Beneše 3 - Mařádkova 2
0 : 2
0 branek
21.3. 17:30
Beneše 3 - Vrchní 3
0 : 2
0 branek
21.3. 16:30
Mařádkova 2 - Beneše 3
2 : 0
0 branek
21.3. 16:00
Beneše 3 - Otická 2
0 : 2
0 branek
21.3. 14:00
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
0 branek
13.12. 15:30
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
0 branek
13.12. 14:30
Beneše 3 - Mařádkova 2
2 : 0
0 branek
13.12. 13:30
Vrchní 3 - Beneše 3
2 : 0
0 branek
29.11. 17:00
Beneše 3 - Mařádkova 2
2 : 0
0 branek
29.11. 16:30
Otická 2 - Beneše 3
0 : 2
0 branek
29.11. 14:30
Beneše 3 - Slavkov
0 : 2
0 branek
29.11. 13:00
Vrchní 3 - Beneše 3
0 : 2
0 branek
20.11. 10:30
Otická - Beneše
2 : 0
0 branek
20.11. 09:30
Beneše - Vrchní
0 : 2
0 branek
20.11. 08:30
Šrámkova 1 - Beneše
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2. turnaj 1-3 - výsledky
Myšáci Újezd - Měnín 1-3
31 : 10
Telnice - Borci - Sokolíčci Sokolníce
13 : 18
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
13 : 23
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
33 : 16
Telnice - Borci - Měnín 1-3
16 : 21
Sokolíčci Sokolníce - Myšáci Újezd
14 : 28
3.turnaj 4-5 - rozpis
Újezdští jestřábi - Tennessee
37 : 19
Měnín 4-5 - Sokolíci Sokolnice
17.5. 09:30
Tennessee - Sokolíci Sokolnice
17.5. 10:00
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
35 : 17
Měnín 4-5 - Tennessee
19 : 31
Sokolíci Sokolnice - Újezdští jestřábi
17.5. 11:30
Následující turnaje
2. turnaj 1-3 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Myšáci Újezd
3
3
0
0
92 : 40
6
2
Sokolíčci Sokolníce
3
2
0
1
55 : 54
4
3
Měnín 1-3
3
1
0
2
44 : 70
2
4
Telnice - Borci
3
0
0
3
45 : 72
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.