Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Natálie Hřebřinová
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
28
Počet branek
23
Starty
20.6. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
21 : 24
1 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
10 : 23
3 branek
20.6. 08:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 10
0 branek
20.6. 08:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
17 : 7
0 branek
21.5. 09:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
0 : 11
2 branek
21.5. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
14 : 6
4 branek
21.5. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
4 : 13
1 branek
9.10. 09:00
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 6
5 branek
9.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
3 : 10
1 branek
9.10. 07:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
8 : 8
3 branek
25.9. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
6 : 6
0 branek
25.9. 09:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
13 : 0
1 branek
25.9. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
10 : 1
0 branek
20.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 15
0 branek
20.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
14 : 2
0 branek
20.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 9
0 branek
13.6. 10:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
5 : 5
0 branek
13.6. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
8 : 7
1 branek
13.6. 08:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
4 : 7
0 branek
20.10. 10:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
13 : 3
0 branek
20.10. 09:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
15 : 7
0 branek
20.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 2
0 branek
11.10. 10:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 2
0 branek
11.10. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
0 : 3
0 branek
11.10. 08:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
2 : 6
1 branek
13.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 6
0 branek
13.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
6 : 8
0 branek
13.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1. turnaj 4-5 - výsledky
Sokolíci Sokolnice - Tennessee
27 : 22
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
36 : 14
Tennessee - Měnín 4-5
27 : 23
Sokolíci Sokolnice - Újezdští jestřábi
14 : 19
Újezdští jestřábi - Tennessee
27 : 21
Měnín 4-5 - Sokolíci Sokolnice
12 : 19
2. turnaj 4-5 - rozpis
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
29 : 11
Sokolíci Sokolnice - Tennessee
24 : 26
Měnín 4-5 - Tennessee
18 : 27
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 12
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
23 : 14
Tennessee - Újezdští jestřábi
19 : 32
Následující turnaje
1. turnaj 4-5 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezdští jestřábi
3
3
0
0
82 : 49
6
2
Sokolíci Sokolnice
3
2
0
1
60 : 53
4
3
Tennessee
3
1
0
2
70 : 77
2
4
Měnín 4-5
3
0
0
3
49 : 82
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.