Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1. turnaj 4-5
1.turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Natálie Spochláková
Škola
2. ZŠ a MŠ Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
21
Počet branek
0
Starty
19.2. 15:15
Holky z dvojky - Jedenáctka B
14 : 12
0 branek
11.2. 16:00
Holky z dvojky - Parta z dvojky
1 : 1
0 branek
11.2. 14:30
Jedenáctka B - Holky z dvojky
1 : 1
0 branek
11.2. 14:00
Jedenáctka A - Holky z dvojky
2 : 0
0 branek
21.1. 16:00
Parta z dvojky - Holky z dvojky
12 : 0
0 branek
21.1. 14:30
Jedenáctka B - Parta z dvojky
1 : 17
0 branek
21.1. 13:30
Holky z dvojky - Jedenáctka B
1 : 3
0 branek
4.12. 16:30
Holky z dvojky - Osmička A
7 : 10
0 branek
4.12. 15:00
Jedenáctka A - Holky z dvojky
5 : 4
0 branek
18.11. 16:30
Jedenáctka A - Holky z dvojky
7 : 8
0 branek
18.11. 15:30
Holky z dvojky - Parta z dvojky
6 : 4
0 branek
18.11. 14:30
Jedenáctka B - Holky z dvojky
11 : 5
0 branek
15.10. 16:00
Holky z dvojky - Jedenáctka A
2 : 7
0 branek
15.10. 14:30
Jedenáctka B - Holky z dvojky
2 : 2
0 branek
15.10. 14:00
Parta z dvojky - Holky z dvojky
0 : 6
0 branek
24.9. 16:00
Holky z dvojky - Parta z dvojky
6 : 2
0 branek
24.9. 15:00
Jedenáctka A - Holky z dvojky
8 : 3
0 branek
24.9. 14:00
Holky z dvojky - Jedenáctka B
6 : 2
0 branek
15.5. 22:00
Parta z dvojky - Holky z dvojky
7 : 5
0 branek
15.5. 18:30
Paskov A - Holky z dvojky
11 : 4
0 branek
19.12. 16:00
Holky z dvojky - Šestka B
0 : 14
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1.turnaj 1-3 - výsledky
Myšáci Újezd - Měnín 1-3
23 : 5
Telnice - Borci - Sokolíčci Sokolníce
8 : 24
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
9 : 15
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
35 : 16
Telnice - Borci - Měnín 1-3
15 : 21
Sokolíčci Sokolníce - Myšáci Újezd
12 : 27
2. turnaj 4-5 - rozpis
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
29 : 11
Sokolíci Sokolnice - Tennessee
24 : 26
Měnín 4-5 - Tennessee
18 : 27
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 12
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
23 : 14
Tennessee - Újezdští jestřábi
19 : 32
Následující turnaje
1.turnaj 1-3 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Myšáci Újezd
3
3
0
0
85 : 33
6
2
Sokolíčci Sokolníce
3
2
0
1
51 : 44
4
3
Měnín 1-3
3
1
0
2
35 : 53
2
4
Telnice - Borci
3
0
0
3
39 : 80
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.