Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Rozpis ligy
Hranická školní liga "smíšená" 45 - 1.kolo (2019/20)
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Hana Levá
Škola
ZŠ a MŠ Ejpovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
53
Počet branek
57
Starty
16.10. 12:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
12 : 3
2 branek
16.10. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 12
2 branek
16.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
21 : 12
5 branek
16.10. 08:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 15
1 branek
9.10. 11:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 18
5 branek
9.10. 11:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 0
1 branek
9.10. 09:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 6
2 branek
9.10. 07:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 2
1 branek
25.9. 04:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 5
1 branek
25.9. 02:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 13
1 branek
25.9. 01:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 3
1 branek
25.9. 00:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
4 : 15
3 branek
20.6. 11:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
15 : 6
0 branek
20.6. 09:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
11 : 28
0 branek
20.6. 08:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
27 : 8
0 branek
20.6. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 14
0 branek
23.5. 11:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
0 : 10
0 branek
23.5. 09:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
6 : 10
1 branek
23.5. 08:30
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 5
0 branek
23.5. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
6 : 8
0 branek
9.10. 10:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 12
3 branek
9.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 13
2 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 5
1 branek
9.10. 07:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
4 : 6
1 branek
25.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 13
1 branek
25.9. 10:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 16
2 branek
25.9. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 4
1 branek
20.9. 12:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 8
0 branek
20.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
4 : 12
0 branek
20.9. 09:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 10
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Hranická školní liga "smíšená" 45 - 1.kolo (2019/20) - výsledky
Sokol Ústí - Rychlé šípy
7 : 2
Dravé šelmy - Černé střely
3 : 23
Rychlé šípy - Dravé šelmy
3 : 2
Simpsonovi - Sokol Ústí
1 : 12
Dravé šelmy - Simpsonovi
3 : 3
Černé střely - Rychlé šípy
10 : 4
Simpsonovi - Černé střely
0 : 15
Sokol Ústí - Dravé šelmy
7 : 4
Černé střely - Sokol Ústí
10 : 5
Rychlé šípy - Simpsonovi
6 : 4
Hranická školní liga "smíšená" 45 - 1.kolo (2019/20) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Černé střely
4
4
0
0
58 : 12
8
2
Sokol Ústí
4
3
0
1
31 : 17
6
3
Rychlé šípy
4
2
0
2
15 : 23
4
4
Dravé šelmy
4
0
1
3
12 : 36
1
5
Simpsonovi
4
0
1
3
8 : 36
1
Tabulka střelců
Anna Hradilová
Černé střely
45
Lukáš Posolda
Sokol Ústí
10
Radim Sixta
Sokol Ústí
9
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.