Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Michal Stalmach
Škola
ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
35
Počet branek
28
Starty
13.11. 12:00
Krnovská - Beneše 4
1 : 1
0 branek
13.11. 10:30
Beneše 4 - Vrchní 4
2 : 0
1 branek
13.11. 09:30
Otická 4 - Beneše 4
0 : 2
1 branek
13.11. 09:00
Beneše 4 - Šrámkova 4
1 : 1
1 branek
28.5. 18:00
Beneše 3 - Slavkov
2 : 0
1 branek
28.5. 17:30
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
28.5. 15:30
Beneše 3 - Otická 2
2 : 0
1 branek
28.5. 14:00
Vrchní 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
28.5. 13:00
Beneše 3 - Mařádkova 2
0 : 2
1 branek
3.5. 11:00
Beneše - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
3.5. 11:00
Otická - Beneše
2 : 0
1 branek
3.5. 10:00
Beneše - Vrchní
2 : 0
1 branek
3.5. 09:30
Otická - Beneše
0 : 2
1 branek
3.5. 09:00
Vrchní - Beneše
0 : 2
1 branek
3.5. 08:30
Beneše - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
21.3. 17:30
Beneše 3 - Vrchní 3
0 : 2
1 branek
21.3. 16:30
Mařádkova 2 - Beneše 3
2 : 0
1 branek
21.3. 16:00
Beneše 3 - Otická 2
0 : 2
1 branek
21.3. 14:00
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
13.12. 15:30
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
13.12. 14:30
Beneše 3 - Mařádkova 2
2 : 0
1 branek
13.12. 13:30
Vrchní 3 - Beneše 3
2 : 0
1 branek
12.12. 12:30
Beneše 2 - Mařádkova
0 : 2
1 branek
12.12. 11:30
Krnovská - Beneše 2
0 : 2
1 branek
12.12. 11:00
Beneše 2 - Šrámkova 2
2 : 0
1 branek
12.12. 09:00
Vrchní 2 - Beneše 2
2 : 0
0 branek
29.11. 17:00
Beneše 3 - Mařádkova 2
2 : 0
0 branek
29.11. 16:30
Otická 2 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
29.11. 14:30
Beneše 3 - Slavkov
0 : 2
1 branek
29.11. 13:00
Vrchní 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění - výsledky
Dobrá Voda 1 - Dobrá Voda 2
2 : 1
RUDOLFOV A - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - RUDOLFOV B
11 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 2
11 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Grünwaldova 2 (Piraně)
5 : 0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.