Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Eliot Brůža
Škola
ZŠ JEDNA RADOST Poděbrady
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2011
Počet startů
6
Počet branek
0
Starty
15.11. 12:00
ZŠ TGM mladší - ZŠ JEDNA RADOST - mladší
2 : 0
0 branek
15.11. 11:00
Házená Poděbrady - ZŠ JEDNA RADOST - mladší
2 : 0
0 branek
15.11. 10:20
ZŠ JEDNA RADOST - mladší - ZŠ Václava Havla mladší
0 : 2
0 branek
15.11. 09:40
ZŠ TGM mladší - ZŠ JEDNA RADOST - mladší
2 : 0
0 branek
11.10. 11:20
ZŠ TGM mladší - ZŠ JEDNA RADOST - mladší
2 : 0
0 branek
11.10. 10:40
ZŠ Václava Havla mladší - ZŠ JEDNA RADOST - mladší
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D - výsledky
Borovany 2 - Dukelská 4
8 : 1
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 2
4 : 1
Rudolfovská 2 (Buldoci) - RUDOLFOV B
1 : 2
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
2 : 4
Dukelská 4 - Pohůrecká 1 (Méďové)
0 : 4
Grünwaldova 2 (Piraně) - Borovany 2
2 : 3
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
3 : 5
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 4
1 : 0
RUDOLFOV B - Dobrá Voda 2
3 : 1
Dukelská 4 - RUDOLFOV B
3 : 5
Grünwaldova 2 (Piraně) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
3 : 3
Borovany 2 - Pohůrecká 1 (Méďové)
3 : 2
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Borovany 2
3 : 5
RUDOLFOV B - Grünwaldova 2 (Piraně)
1 : 2
Dobrá Voda 2 - Dukelská 4
1 : 1
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 2
3 : 3
Borovany 2 - RUDOLFOV B
7 : 0
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
RUDOLFOV B - Pohůrecká 1 (Méďové)
2 : 0
Dobrá Voda 2 - Borovany 2
1 : 4
Dukelská 4 - Grünwaldova 2 (Piraně)
1 : 3
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění - rozpis
Dobrá Voda 1 - Dobrá Voda 2
2 : 1
RUDOLFOV A - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 2
Dukelská 3 - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 1
Grünwaldova 1 (Red Shark) - RUDOLFOV B
11 : 0
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 2
11 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Grünwaldova 2 (Piraně)
5 : 0
Následující turnaje
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Borovany 2
6
6
0
0
30 : 9
12
2
Grünwaldova 2 (Piraně)
6
3
2
1
18 : 14
8
3
RUDOLFOV B
6
4
0
2
13 : 14
8
4
Pohůrecká 1 (Méďové)
6
3
0
3
19 : 13
6
5
Rudolfovská 2 (Buldoci)
6
2
1
3
14 : 18
5
6
Dobrá Voda 2
6
0
2
4
9 : 19
2
7
Dukelská 4
6
0
1
5
6 : 22
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.