Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Roman Bury
Škola
ZŠ J. z Poděbrad, Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
31
Počet branek
0
Starty
19.2. 19:45
Osmička A - Jedenáctka B
11 : 8
0 branek
19.2. 17:15
Jedenáctka B - Parta z dvojky
13 : 3
0 branek
19.2. 15:15
Holky z dvojky - Jedenáctka B
14 : 12
0 branek
11.2. 15:30
Jedenáctka A - Jedenáctka B
1 : 1
0 branek
11.2. 14:30
Jedenáctka B - Holky z dvojky
1 : 1
0 branek
11.2. 13:30
Parta z dvojky - Jedenáctka B
2 : 0
0 branek
4.12. 20:00
Jedenáctka A - Osmička A
6 : 6
0 branek
4.12. 15:00
Jedenáctka A - Holky z dvojky
5 : 4
0 branek
18.11. 17:00
Parta z dvojky - Jedenáctka B
4 : 5
0 branek
18.11. 16:00
Jedenáctka B - Jedenáctka A
4 : 12
0 branek
18.11. 14:30
Jedenáctka B - Holky z dvojky
11 : 5
0 branek
15.10. 16:00
Holky z dvojky - Jedenáctka A
2 : 7
0 branek
15.10. 15:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
7 : 1
0 branek
15.10. 13:30
Jedenáctka A - Jedenáctka B
7 : 1
0 branek
24.9. 16:00
Jedenáctka B - Jedenáctka A
4 : 5
0 branek
24.9. 15:00
Jedenáctka A - Holky z dvojky
8 : 3
0 branek
24.9. 14:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
4 : 8
0 branek
17.4. 17:00
Jedenáctka A - Šestka A
24 : 4
0 branek
17.4. 16:30
Jedenáctka B - Jedenáctka A
2 : 7
0 branek
17.4. 15:30
Jedenáctka A - Osmička A
10 : 2
0 branek
20.3. 21:00
Jedenáctka A - Šestka A
6 : 2
0 branek
20.3. 17:00
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 11
0 branek
13.2. 19:30
Jedenáctka A - Seštka A
2 : 6
0 branek
13.2. 17:30
Šestka B - Jedenáctka A
4 : 10
0 branek
13.2. 16:00
Jedenáctka A - Osmička A
13 : 1
0 branek
13.2. 15:00
Jedenáctka B - Jedenáctka A
10 : 2
0 branek
19.12. 17:30
Jedenáctka A - Parta z dvojky
8 : 5
0 branek
19.12. 16:00
Paskov A - Jedenáctka A
2 : 7
0 branek
24.11. 17:30
Šestka A - Jedenáctka A
9 : 16
0 branek
24.11. 16:30
Jedenáctka A - Osmička A
22 : 27
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Dobrá Voda 24.5. - výsledky
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
8 : 4
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 1
13 : 6
Dukelská 3 - Dukelská 2
2 : 11
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 2
8 : 8
Dukelská 1 - Dukelská 3
9 : 0
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
5 : 12
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
16 : 5
Dukelská 3 - Dobrá Voda 1
0 : 6
Dukelská 2 - Dukelská 1
5 : 6
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dukelská 1
3 : 9
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
5 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 3
18 : 2
Dukelská 3 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
0 : 8
Dukelská 2 - Rudolfovská 1 (Štiky)
2 : 16
Dukelská 1 - Dobrá Voda 1
6 : 4
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dobrá Voda 1
11 : 3
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
11 : 13
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 1 (Štiky)
12.12. 09:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12.12. 10:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 1
12.12. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
12.12. 11:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
12.12. 11:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
12.12. 12:00
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
12.12. 12:30
Následující turnaje
Dobrá Voda 24.5. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rudolfovská 1 (Štiky)
5
5
0
0
75 : 20
10
2
Dukelská 1
5
4
0
1
36 : 25
8
3
Dobrá Voda 1
5
2
1
2
28 : 27
5
4
Dukelská 2
5
1
2
2
31 : 37
4
5
Rudolfovská 2 (Buldoci)
5
1
1
3
28 : 41
3
6
Dukelská 3
5
0
0
5
4 : 52
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.