Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Dobrá Voda 16.5.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk.C
Českobudějovický pohár 2019 - sk.D
Českobudějovický pohár 2019 - o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
David Kubala
Škola
Základní škola, Frýdek-Místek, Pionýrů 400
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2012
Počet startů
13
Počet branek
0
Starty
19.2. 20:15
Šestka A - Holky z dvojky
7 : 21
0 branek
19.2. 17:45
Šestka A - Jedenáctka A
13 : 25
0 branek
14.2. 14:45
Skalice A - Šestka A
0 : 2
0 branek
14.2. 14:15
Šestka A - Skalice B
2 : 0
0 branek
13.12. 15:15
Šestka B - Šestka A
2 : 0
0 branek
13.12. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
4.12. 20:30
Šestka A - Parta z dvojky
3 : 3
0 branek
4.12. 15:30
Šestka A - Jedenáctka B
6 : 7
0 branek
24.11. 17:30
Šestka A - Jedenáctka A
9 : 16
0 branek
24.11. 16:00
Jedenáctka B - Šestka A
15 : 6
0 branek
24.11. 15:30
Osmička A - Šestka A
22 : 16
0 branek
17.10. 15:00
Šestka B - Šestka A
0 : 2
0 branek
17.10. 14:30
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Pohůrecká 19.10. - výsledky
Borovany 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
8 : 11
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
16 : 10
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 21
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Borovany 1
9 : 2
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
15 : 2
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 7
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
9 : 11
Borovany 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 17
Rudolfovská 1 (Štiky) - Borovany 1
26 : 5
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
10 : 11
Grünwaldova 25.10. - rozpis
Dobrá Voda 1 - Dukelská 3
9 : 0
Dukelská 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
1 : 2
Dukelská 2 - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 2
Dukelská 3 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 6
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dukelská 2
8 : 3
Dobrá Voda 1 - Dukelská 1
3 : 7
Dukelská 1 - Dukelská 3
9 : 2
Dukelská 2 - Dobrá Voda 1
5 : 8
Grünwaldova 2 (Piraně) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 3
Dukelská 3 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
0 : 17
Dobrá Voda 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
3 : 1
Dukelská 1 - Dukelská 2
7 : 1
Dukelská 2 - Dukelská 3
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dukelská 1
0 : 4
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
3 : 3
Následující turnaje
Pohůrecká 19.10. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
4
0
0
69 : 18
8
2
Rudolfovská 1 (Štiky)
4
3
0
1
61 : 37
6
3
Rudolfovská 2 (Buldoci)
4
2
0
2
31 : 38
4
4
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
1
0
3
29 : 54
2
5
Borovany 1
4
0
0
4
20 : 63
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.