Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Filip Černý
Škola
ZŠ a MŠ Ejpovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
53
Počet branek
32
Starty
16.10. 12:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
12 : 3
0 branek
16.10. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 12
0 branek
16.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice B - chlapci
21 : 12
0 branek
16.10. 08:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 15
0 branek
9.10. 11:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 18
1 branek
9.10. 11:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 0
0 branek
9.10. 09:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
5 : 6
0 branek
9.10. 07:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 2
0 branek
25.9. 04:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 5
0 branek
25.9. 02:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 13
0 branek
25.9. 01:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
8 : 3
1 branek
25.9. 00:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
4 : 15
5 branek
20.6. 11:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
15 : 6
0 branek
20.6. 09:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
11 : 28
0 branek
20.6. 08:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
27 : 8
0 branek
20.6. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
2 : 14
0 branek
23.5. 11:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
0 : 10
0 branek
23.5. 09:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
6 : 10
0 branek
23.5. 08:30
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 5
2 branek
23.5. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
6 : 8
2 branek
9.10. 10:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
6 : 12
0 branek
9.10. 09:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
13 : 13
2 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 5
1 branek
9.10. 07:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
4 : 6
0 branek
25.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
9 : 13
1 branek
25.9. 10:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Chrást A - chlapci
14 : 16
0 branek
25.9. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 4
0 branek
20.9. 12:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
8 : 8
0 branek
20.9. 11:30
ZŠ Ejpovice - chlapci - Radnice A - chlapci
4 : 12
0 branek
20.9. 09:30
Radnice B - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 10
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár 2019 - umístění - výsledky
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 5
2 : 0
Grünwaldova 3 (Monstři) - Borovany 3 (hosté)
3 : 2
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
8 : 1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.