Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Tomáš Bílý
Škola
ZŠ a MŠ Lázně Kynžvart
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
15
Počet branek
0
Starty
26.9. 11:40
LK 4. a 5. třída - VH 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 10:40
DŽ 4. a 5. třída - LK 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 10:30
JIH 4. a 5. třída I. - LK 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 09:40
LK 4. a 5. třída - DR 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
26.9. 09:10
ÚŠ 4. a 5. třída I - LK 4. a 5. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 11:40
JIH 2. a 3. třída I. - LK 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 10:50
LK 2. a 3. třída - DR 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 10:20
DŽ 2. a 3. třída - LK 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 09:50
LK 2. a 3. třída - VH 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
16.5. 09:00
LK 2. a 3. třída - ÚŠ 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 10:40
LK 2. a 3. třída - DŽ 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 10:10
DR 2. a 3. třída - LK 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 09:20
LK 2. a 3. třída - ÚŠ 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 08:30
JIH 2. a 3. třída I. - LK 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
7.2. 08:10
LK 2. a 3. třída - VH 2. a 3. třída
1 : 1
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Grünwaldova 25.10. - výsledky
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
17 : 2
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 12
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 6
Českobudějovický pohár - A - rozpis
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Následující turnaje
Grünwaldova 25.10. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
2
2
0
0
29 : 2
4
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
2
1
0
1
6 : 15
2
3
Dukelská 4
2
0
0
2
5 : 23
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.