Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Českobudějovický pohár 2019 - sk. A
Českobudějovický pohár 2019 - sk. B
Českobudějovický pohár 2019 - umístění
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Ladislav Übermajer
Škola
ZŠ a MŠ Stupno
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
28
Počet branek
17
Starty
20.6. 11:30
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
21 : 13
0 branek
20.6. 11:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
15 : 6
0 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
24 : 21
0 branek
20.6. 07:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
19 : 23
0 branek
9.10. 11:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
14 : 17
0 branek
9.10. 09:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
9 : 8
0 branek
9.10. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
7 : 5
0 branek
9.10. 07:00
Radnice B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
10 : 10
0 branek
25.9. 11:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
11 : 6
0 branek
25.9. 08:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
8 : 8
0 branek
25.9. 08:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Ejpovice - chlapci
3 : 4
0 branek
20.9. 12:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
8 : 7
3 branek
20.9. 10:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
3 : 13
0 branek
20.9. 09:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
5 : 10
0 branek
20.9. 08:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
12 : 9
0 branek
13.6. 17:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
12 : 2
1 branek
13.6. 16:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
7 : 9
1 branek
13.6. 14:30
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
5 : 0
1 branek
13.6. 12:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
4 : 8
1 branek
13.6. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
6 : 9
0 branek
13.6. 09:00
Radnice A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
3 : 8
0 branek
6.6. 17:00
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice B - chlapci
5 : 6
0 branek
6.6. 16:00
ZŠ Ejpovice - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
11 : 13
0 branek
6.6. 14:30
ZŠ Stupno A - chlapci - Radnice A - chlapci
10 : 5
0 branek
6.6. 12:30
ZŠ Chrást A - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
10 : 11
0 branek
6.6. 12:00
ZŠ Stupno A - chlapci - ZŠ Chrást B - chlapci
16 : 2
2 branek
6.6. 09:30
ZŠ Chrást B - chlapci - ZŠ Stupno B - chlapci
10 : 14
8 branek
6.6. 09:00
ZŠ Stupno B - chlapci - ZŠ Stupno A - chlapci
5 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Grünwaldova 25.10. - výsledky
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
17 : 2
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 12
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 6
Českobudějovický pohár - A - rozpis
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Následující turnaje
Grünwaldova 25.10. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
2
2
0
0
29 : 2
4
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
2
1
0
1
6 : 15
2
3
Dukelská 4
2
0
0
2
5 : 23
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.