Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Rozpis ligy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třída
2.turnaj KŠL 1.-3.třída
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Natálie Hřebřinová
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
28
Počet branek
23
Starty
20.6. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
21 : 24
1 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
10 : 23
3 branek
20.6. 08:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 10
0 branek
20.6. 08:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
17 : 7
0 branek
21.5. 09:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
0 : 11
2 branek
21.5. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
14 : 6
4 branek
21.5. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
4 : 13
1 branek
9.10. 09:00
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 6
5 branek
9.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
3 : 10
1 branek
9.10. 07:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
8 : 8
3 branek
25.9. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
6 : 6
0 branek
25.9. 09:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
13 : 0
1 branek
25.9. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
10 : 1
0 branek
20.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 15
0 branek
20.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
14 : 2
0 branek
20.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 9
0 branek
13.6. 10:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
5 : 5
0 branek
13.6. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
8 : 7
1 branek
13.6. 08:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
4 : 7
0 branek
20.10. 10:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
13 : 3
0 branek
20.10. 09:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
15 : 7
0 branek
20.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 2
0 branek
11.10. 10:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 2
0 branek
11.10. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
0 : 3
0 branek
11.10. 08:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
2 : 6
1 branek
13.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 6
0 branek
13.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
6 : 8
0 branek
13.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
2.turnaj KŠL 1.-3.třída - výsledky
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 7
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
9 : 21
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
9 : 3
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 3
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4 : 9
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 5
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
5 : 5
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
10 : 4
2.turnaj KŠL 1.-3.třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
4
0
0
63 : 23
8
2
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
3
0
1
31 : 23
6
3
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
2
0
2
23 : 32
4
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
0
1
3
14 : 30
1
5
Zbraslavice 1.-3.třída
4
0
1
3
21 : 44
1
Tabulka střelců
Matěj Mimra
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
143
Matěj Mimra
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
137
David Šklíba
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
137
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.