Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Praha
Prokopská
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Rozpis ligy
1.turnaj Uhříněves 1.-3.třída
1.turnaj Uhříněves 4.-5.třída
II.turnaj Uhříněvská 4.-5.
II.turnaj Uhříněvská 1.-3.
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Karolína Chvojková
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
25
Počet branek
7
Starty
20.6. 10:00
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 19
4 branek
20.6. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
21 : 24
0 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
10 : 23
0 branek
20.6. 08:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 10
1 branek
20.6. 08:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
17 : 7
0 branek
21.5. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
14 : 6
0 branek
21.5. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
4 : 13
0 branek
25.9. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
6 : 6
0 branek
25.9. 09:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
13 : 0
0 branek
25.9. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
10 : 1
0 branek
20.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 15
0 branek
20.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
14 : 2
0 branek
20.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 9
0 branek
13.6. 10:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
5 : 5
0 branek
13.6. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
8 : 7
0 branek
13.6. 08:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
4 : 7
0 branek
20.10. 10:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
13 : 3
0 branek
20.10. 09:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
15 : 7
2 branek
20.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 2
0 branek
11.10. 10:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 2
0 branek
11.10. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
0 : 3
0 branek
11.10. 08:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
2 : 6
0 branek
13.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 6
0 branek
13.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
6 : 8
0 branek
13.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1.turnaj Uhříněves 1.-3.třída - výsledky
Křimická 1 - Sunny Canadian IS (Jesenice) 1
5 : 0
Hostivař 1 - Křimická 1
4 : 6
Sunny Canadian IS (Jesenice) 1 - Hostivař 1
0 : 5
II.turnaj Uhříněvská 4.-5. - rozpis
Sunny Canadian IS (Jesenice) 1 - Křimická 1
23 : 2
Hostivař 1 - Sunny Canadian IS (Jesenice) 1
9 : 11
Křimická 1 - Hostivař 1
4 : 20
Následující turnaje
1.turnaj Uhříněves 1.-3.třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Křimická 1
2
2
0
0
11 : 4
4
2
Hostivař 1
2
1
0
1
9 : 6
2
3
Sunny Canadian IS (Jesenice) 1
2
0
0
2
0 : 10
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.