Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Bohdalecká
Osmička
Rozpis ligy
30.11.2017 1.-3. třída
30.11.2017 4.-5. třída
17.1.2018 1.-3. třída
17.1.2018 4.-5. třída
19.11.2018 1.-3. třída
19.11.2018 4.-5. třída
Praha
Prokopská
Skalka
Šestka
Uhříněvská
Zličínská
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Matěj Mimra
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
38
Počet branek
280
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 14
9 branek
13.12. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
11 : 17
6 branek
13.12. 10:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 17
7 branek
13.12. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 3
5 branek
15.11. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16 : 12
2 branek
15.11. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
15 : 13
3 branek
15.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 21
3 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
19 : 7
1 branek
24.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
8 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
7 branek
24.5. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
15 : 17
7 branek
24.5. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
19 : 11
5 branek
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
4 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
4 branek
26.4. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
18 : 20
8 branek
26.4. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 11
3 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
9 : 25
6 branek
22.3. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 12
7 branek
22.3. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
23 : 20
7 branek
22.3. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 15
3 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
12 : 26
8 branek
7.12. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 21
1 branek
7.12. 08:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
24 : 23
4 branek
2.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
18 : 22
5 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
23 : 25
8 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7 : 14
6 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
8 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
13 branek
20.4. 08:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
22 : 5
1 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
11 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
19.11.2018 1.-3. třída - výsledky
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.