Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
Rozpis ligy
Turnaj #01/Pá 20.10.
Turnaj #02/St 25.10.
Turnaj #03/Čt 16.11.
Turnaj #04/Pá 24.11.
Turnaj #05/Pá 8.12.
Turnaj #06/Pá 15.12.
Turnaj #07/Pá 12.1.
Turnaj #08/Pá 19.1.
Turnaj #09/Pá 9.2.
Turnaj #10/Pá 23.2.
Turnaj #11/Pá 16.3.
Turnaj #12/Pá 23.3.
Turnaj #13/Pá 20.4.
Turnaj #14/Pá 27.4.
Turnaj FINÁLE/Pá 8.6.
LTM ŠL (4.-5. třída)
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Dominik Heczko
Škola
8. ZŠ Frýdek-Místek, ČS. armády 570
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
20
Počet branek
0
Starty
13.12. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
13.12. 14:15
Osmička A - Šestka B
0 : 2
0 branek
15.5. 21:00
Paskov A - Osmička A
9 : 6
0 branek
15.5. 19:30
Osmička A - Parta z dvojky
14 : 2
0 branek
15.5. 16:30
Osmička A - Sedliště
9 : 6
0 branek
17.4. 17:30
Osmička A - Jedenáctka B
10 : 8
0 branek
17.4. 16:00
Šestka A - Osmička A
6 : 10
0 branek
17.4. 15:30
Jedenáctka A - Osmička A
10 : 2
0 branek
28.3. 15:45
Osmička A - Paskov A
6 : 2
0 branek
28.3. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 12
0 branek
20.3. 22:00
Osmička A - Paskov A
7 : 3
0 branek
20.3. 19:30
Šestka A - Osmička A
3 : 8
0 branek
20.3. 17:00
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 11
0 branek
13.2. 18:30
Jedenáctka B - Osmička A
12 : 1
0 branek
13.2. 17:00
Osmička A - Seštka A
1 : 8
0 branek
13.2. 16:00
Jedenáctka A - Osmička A
13 : 1
0 branek
13.2. 15:30
Osmička A - Šestka B
1 : 8
0 branek
19.12. 17:00
Osmička A - Paskov A
10 : 8
0 branek
19.12. 16:30
Parta z dvojky - Osmička A
16 : 9
0 branek
19.12. 15:30
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 12
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
Turnaj #04/Pá 24.11. - výsledky
ŠIKULOVÉ - BORCI
:
ŠAMANI 2 - LOVCI z T.
:
BORCI - ŠAMANI 2
:
MINILOVCI - ŠIKULOVÉ
:
ŠAMANI 2 - MINILOVCI
:
LOVCI z T. - BORCI
:
MINILOVCI - LOVCI z T.
:
ŠIKULOVÉ - ŠAMANI 2
:
LOVCI z T. - ŠIKULOVÉ
:
BORCI - MINILOVCI
:
Turnaj #05/Pá 8.12. - rozpis
CHICKADEES 2 - LOVCI z T.
8.12. 08:30
LOVCI DDM - ŠIKULOVÉ
8.12. 09:00
LOVCI z T. - LOVCI DDM
8.12. 09:30
SVIŠTI - CHICKADEES 2
8.12. 10:00
LOVCI DDM - SVIŠTI
8.12. 10:30
ŠIKULOVÉ - LOVCI z T.
8.12. 11:00
SVIŠTI - ŠIKULOVÉ
8.12. 11:30
CHICKADEES 2 - LOVCI DDM
8.12. 12:00
ŠIKULOVÉ - CHICKADEES 2
8.12. 12:30
LOVCI z T. - SVIŠTI
8.12. 13:00
Následující turnaje
Turnaj #04/Pá 24.11. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
BORCI
4
0
4
0
4 : 4
4
1
LOVCI z T.
4
0
4
0
4 : 4
4
1
MINILOVCI
4
0
4
0
4 : 4
4
1
ŠAMANI 2
4
0
4
0
4 : 4
4
1
ŠIKULOVÉ
4
0
4
0
4 : 4
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.