Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Rozpis ligy
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
7.kolo
1 kolo ročník 2018/19
3.kolo 4-5.třída 2018/19
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Jakub Kerner
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
31
Počet branek
44
Starty
13.12. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 14
1 branek
13.12. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20 : 13
1 branek
13.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
8 : 21
1 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
3 branek
15.11. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 30
2 branek
15.11. 12:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
21 : 19
0 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
1 branek
15.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
19 : 7
1 branek
24.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
20 : 21
2 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
3 branek
24.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
20 : 23
0 branek
24.5. 08:30
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
0 branek
26.4. 12:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 24
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 19
0 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
2 branek
26.4. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
20 : 11
0 branek
7.12. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
17 : 19
0 branek
7.12. 09:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 21
1 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
0 branek
2.11. 10:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
18 : 22
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
4 branek
2.11. 09:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
22 : 22
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 14
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
2 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
6 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
5 branek
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
5 branek
16.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 25
1 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
1 branek
3.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
23 : 3
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2024
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1 kolo ročník 2018/19 - výsledky
Pyraně - Mimoni
--
Tygři z Borku - Bílý tygři
--
Draci - Buldoci
--
Mimoni - Buldoci
--
Bílý tygři - Draci
--
Pyraně - Tygři z Borku
--
Tygři z Borku - Mimoni
--
Draci - Pyraně
--
Buldoci - Bílý tygři
--
Mimoni - Bílý tygři
--
Pyraně - Buldoci
--
Tygři z Borku - Draci
--
Draci - Mimoni
--
Buldoci - Tygři z Borku
--
Bílý tygři - Pyraně
--
3.kolo 4-5.třída 2018/19 - rozpis
Draci - Buldoci
15.1. 12:30
HC Kobry - Draci
15.1. 15:00
Bílý tygři - HC Kobry
15.1. 16:30
HC Mělník - Tygři z Borku
15.1. 17:30
HC Kobry - Pyraně
15.1. 18:30
Bílý tygři - Mimoni
15.1. 20:00
Pyraně - Eriza
15.1. 20:30
Pyraně - Draci
16.1. 00:00
HC Mělník - Mimoni
16.1. 00:30
Tygři z Borku - Eriza
16.1. 01:00
Eriza - Buldoci
16.1. 02:00
Mimoni - Tygři z Borku
16.1. 02:30
HC Mělník - Bílý tygři
16.1. 04:00
Následující turnaje
1 kolo ročník 2018/19 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bílý tygři
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Buldoci
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Draci
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Mimoni
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Pyraně
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Tygři z Borku
5
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.