img

Mělnická školní liga

V úterý 12.2.2019 proběhlo další kolo školní ligy v miniházené. Tentokrát v menším počtu jak hráčů, tak rozhodčích , protože chřipková epidemie je v plném proudu. Počet družstev zůstal stejný, za což moc děkujeme. Nemuseli jsme tedy měnit na poslední chvíli rozpis zápasů, jen to bylo náročnější pro rozhodčí.

Celý článek
img

MOSTECKÁ ŠKOLNÍ LIGA 4 + 1 2018/2019

„Dnes do školy ne, dnes na házenou“ Jako by to bylo včera, kdy jsem do posledního článku v lednu o naší Mostecké školní lize psal „tak v únoru zase na shledanou“, dnes právě sedím na stejném místě u stolku časoměřičů a sleduji nadšení děvčat a chlapců z prvních a druhých tříd, jak se prohánějí po palubovce a hrají mini házenou 4 + 1.

Celý článek
img

Najde Boleslav nové reprezentanty v házené?

První turnaj školní ligy v mini házené se uskutečnil dne 30. ledna v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. Tento projekt je podporovaný Českým svazem házené, statutárním městem Mladá Boleslav, Středočeským svazem házené a oddílem házené Auto Škoda Mladá Boleslav.

Celý článek
img

4. kolo Lašské a Beskydské školní ligy

Čtvrtek 24. 1. 2019 a pátek 25. 1. 2019 pokračovala školní liga miniházené turnaji Beskydské a Lašské školní ligy. Na první setkání v tomto roce se všichni těšili. Turnaje se uskutečnily ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Maximální nasazení bylo možné vidět u všech dětí. Přivítali jsme nového účastníka ZŠ Kozlovice. Na závěr byli všichni účastníci sladce odměněni.

Celý článek
img

Polanecká školní liga I

V úterý 22.1. 2019 se uskutečnil turnaj Polanecké školní ligy I. Turnaje se zúčastnili žáci 1. – 3. tříd ze ZŠ Porubská, ZŠ a MŠ Polanka 2.B, ZŠ a MŠ Svinov a ZŠ Proskovice. Všechna utkání probíhala s maximálním nasazením a žáci předvedli pěkné výkony.

Celý článek
img

Mělnická školní liga v lednu pokračovala třetím kolem

V úterý 15.1.2019 se opět rozběhla školní liga v miniházené 4+1.V kategorii 4-5.třída se zúčastnilo rekordních 9 družstev, v kategorii 1-3.třída 5 družstev. Tentokrát jsme měli i úplného nováčka, s jedním družstvem dorazil nový účastník – základní škola Eriza. Pro celé družstvo to byla soutěžní premiéra, ale vůbec to na jejich výkonu nebylo znát. Házenou zkouší během hodin tělocviku a velmi je baví.

Celý článek
img

Porubské školní ligy

Ve čtvrtek 10. 1. 2019 bylo odehráno další kolo Porubské školní ligy, které se zúčastnili žáci 4. tříd.

Celý článek
img

MOSTECKÁ ŠKOLNÍ LIGA 4 + 1 2018/2019

„Dnes školáci vyběhávali salát, řízky a cukroví na školní lize“ 4. 1. 2019 Sportovní hala Most

Celý článek
img

Kuřimská školní liga

Kuřimská školní liga zahájila úvodními dvěma turnaji nový ročník v nové moderní sportovní hale a s větším počtem družstev.

Celý článek
img

Finále školních lig ve Frýdku-Místku

V předvánočním období jsme uspořádali Vánoční turnaje, kterých se zúčastnilo dohromady až osmdesát dětí.

Celý článek