img

Zuberské školní ligy miniházené

Ve středu 14. 11. se konal další turnaj zuberských školních lig. Tentokrát se v zuberské hale utkali žáci třetích tříd.

Celý článek
img

Vsetínské školní ligy v miniházené

Dne 13. 11. 2018 se na Vsetíně v hale na Lapači uskutečnil další turnaj Vsetínské školní ligy v házené, tentokrát pro žáky a žákyně třetích tříd. Turnaje se zúčastnilo zhruba 130 dětí.

Celý článek
img

Hradišťská ŠL

12. 11. 2018 se odehrál již druhý turnaj Hradišťské školní ligy tentokrát v ZŠ SPORTOVNÍ.

Celý článek
img

Turnaj zuberských školních lig

Ve čtvrtek 8. 11. jsme v zuberské hale připravili další turnaj školních lig miniházené. Tentokrát si přijeli zasoutěžit nejmladší žáci prvních a druhých ročníků.

Celý článek
img

Ve Frýdku-Místku se otevřely školní ligy

Koncem října se rozjely ve Frýdku-Místku školní ligy. Pro letošní sezónu se nám podařilo zajistit tři soutěže Frýdeckou, Místeckou a Premium školní ligu.

Celý článek
img

Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené

V pondělí 5.11.2018 se ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě uskutečnil první podzimní turnaj Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené, kterého se zúčastnili žáci a žákyně ze 3. tříd přihlášených základních škol s následujícím rozdělením:

Celý článek
img

Porubská školní liga kategorie 4.-5.tříd

Tento čtvrtek byla zahájena Porubská školní liga kategorie 4.-5.tř., které se letos účastní pouze tři školy a to ZŠ Komenského, ZŠ Hrdličky a ZŠ Monty.

Celý článek
img

2. kolo Lašské a Beskydské školní ligy

Ve středu 7. 11. 2018 a ve čtvrtek 8. 11. 2018 se na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici uskutečnilo 2. kolo Beskydské a Lašské školní ligy miniházené ročníku 2018 -19. Bylo k vidění mnoho usměvavých tváří, které se bavily miniházenou. Soupeření mezi družstvy se nesly v přátelském duchu. Na závěr byli účastníci sladce odměněni. Všichni zúčastnění přislíbili účast ve třetím kole.

Celý článek
img

Zahájen již 11.ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY

V pátek 2. listopadu 2018 byl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici rozehrán úvodním turnajem již 11. ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

Celý článek
img

Polanecká školní liga III

V úterý 6. 11. 2018 se uskutečnil první turnaj Polanecké školní ligy III. Poprvé na turnaji byli žáci ze ZŠ J. Valčíka.

Celý článek