11.11.2019 | admin otevřeno: 379 x

Druhý ročník Mladoboleslavské školní ligy v miniházené

Druhý ročník školní ligy byl zahájen 6. 11. 2019 prvním turnajem v městské sportovní hale. Do nového ročníku se přihlásily dvě nové školy a to druhá základní škola a třetí základní škola. Dalšími přihlášeními školami jsou sedmá a osmá základní škola a škola z Bělé pod Bezdězem.

 

Druhý ročník školní ligy byl zahájen 6. 11. 2019 prvním turnajem v městské sportovní hale. Do nového ročníku se přihlásily dvě nové školy a to druhá základní škola a třetí základní škola. Dalšími přihlášeními školami jsou sedmá a osmá základní  škola a škola z Bělé pod Bezdězem.

Tak jako bavila děti házená na minulých turnajích, tak se ukázalo v prvním turnaji, že tomu nebude jinak ani v tomto školním roce. Děti prostě házená baví a těší se na další turnaje. Organizátory těší zájem dětí a škol a tak se připravují na další turnaj, který proběhne 11. 12. 2019.

Aby se tyto turnaje mohly uskutečnit, patří poděkování učitelům zúčastněných škol, Statutárnímu městu Mladé Boleslavi, ČSH, oddílu házené AŠ Mladá Boleslav a Sokolu Bělá pod Bezdězem.

Radovan Kábrt