10.6.2019 | admin otevřeno: 3722 x

První ročník Poděbradské školní ligy miniházené zná vítěze

Čtvrté a finálové kolo 1. ročníku Poděbradské školní ligy miniházené se moc vydařilo. Na všech zúčastněných dětech byl opět vidět velký pokrok ve všech herních dovednostech. Vítězi 1. ročníku v kategorii starších 4-5. tříd se stali žáci MZŠ Dymokury, nutno poznamenat, že to tentokrát neměli vůbec lehké, když zejména děti ze ZŠ VH Poděbrady jim byli více než vyrovnaným soupeřem a skončili celkově na druhém místě.

 

 

Vůbec se neztratili žáci ZŠ TGM Poděbrady, kteří byli pouze malý kousek od zisku druhého místa, když v posledním utkání právě s rivaly ze ZŠ VH Poděbrady prohráli pouze o jeden gól. Čtvrté místo v kategorii starších získali děti ze školy Jedna Radost, které si turnaj také moc užili. V kategorii mladších 1-3. tříd neměli v 1. ročníku PŠL konkurenci děti ze ZŠ Libice nad Cidlinou a s přehledem získali pohár za 1. místo. Pohár za druhé místo získali děti ze ZŠ TGM Poděbrady a třetí ZŠ Václava Havla Poděbrady. Mimo soutěž se turnaje v kategorii mladších zúčastnilo družstvo nově založeného klubu Házená Poděbrady a vůbec se neztratilo, když zaznamenalo celkem dvě vítězství. Závěrečného předávání pohárů, medailí a cen se zúčastnili místostarosta města Poděbrady pan Mgr. Roman Schulz a zástupce ředitelky ZŠ TGM Poděbrady pan Mgr. Vlastislav Sýkora, kteří velmi ocenili zápal a zaujetí všech dětí do sportu jménem HÁZENÁ.

První ročník Poděbradské školní ligy se uskutečnil za finanční podpory města Poděbrady a poskytnutím zdravého občerstvení od společností TESCO a MILKO. 

Tomáš Vejver

Házená Poděbrady