Školní ligy

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
17.5.2019 | admin otevřeno: 1607 x

Mělnická ŠL

Finále za námi V úterý 14.5.2019 proběhlo finálové kolo školní ligy v miniházené 4+1 . Prostory nám poskytlo Gymnázium J. Palacha, turnaj tedy proběhl bez ohledu na počasí.

Poslední kolo hrajeme vždy na výsledky, a proto se na něj všichni během roku těšili.  Na turnaj dorazilo 7 týmů starších a 4 týmy mladších. Odehrálo se celkem 36 utkání, které jako vždy řídili pomocníci z řad našich hráčů a hráček.

V kategorii starších, tedy 4 - 5. třída bylo pořadí:

1.      ZŠ J. Seiferta – Draci

2.      ZŠ Jung. Sady – HC Mělník

3.      ZŠ Velký Borek – Tygři z Borku

Vítězné družstvo prošlo turnajem bez zaváhání a získalo plný počet bodů. Většina hráčů má zkušenost s házenou a je to na výkonu znát. O pořadí na druhém a třetím místě rozhodlo skóre, protože obě družstva získala stejný počet bodů.  Všechna družstva předváděla výborné výkony

V kategorii mladších, tedy 1 - 3. třída bylo pořadí:

1.      ZŠ Velký Borek – Borečtí lvíčci

2.      ZŠ Jung. Sady – Borci

3.      ZŠ J. Seiferta – Lvíčata

V této kategorii byly výsledky vyrovnané a o medailové umístění se bojovalo do posledního zápasu.

Rozhodčí – Adam Rubín, Jakub Pořízek, Agáta Špuláková, Karolína Chudá

Všichni hráči si na konci  zahráli zápas proti rozhodčím, byla to pro ně odměna za celý turnaj. Potom už proběhlo vyhlášení a předání diplomů a odměn.  Rozhodčí za celoroční práci dostali poukázky na nákup sportovních potřeb a děti velkou krabici plnou sladkostí a dárků.