12.11.2014 | admin otevřeno: 10130 x

Severoplzeňská liga - nová školní liga odstartovala

5. listopadu 2014 se v tělocvičně ZŠ v Třemošné konal vůbec první turnaj žáků (i žákyň) ze 4. a 5. ročníků ZŠ. Všichni byli nedočkaví a trochu zvědaví, co se bude dít, co je čeká, zda se jim bude dařit.

 

Po přivítání a nástupu turnaj začal prvním utkáním mezi hráči Touškova a Třemošné. Ostatní pozorně sledovali hru i paní rozhodčí, která často všem ještě připomínala jednotlivá pravidla. Děti hrály s chutí, snažily se, měly radost z každé vstřelené branky, braly vážně taktické připomínky svých trenérů. Chvílemi už připomínaly zkušené hráče.

 

 Hrajeme ...

 

Celý turnaj proběhl v klidu a v pohodě, děti si fandily, povzbuzovaly se, prostě paráda. Někteří se již dokonce znali i z jiných turnajů - setkali se třeba při vybíjené nebo fotbale. Z 1. místa se nakonec radovalo výborné mužstvo Třemošné, ale i ostatní podali skvělý výkon, který byl oceněn diplomy a sladkostmi. Za účast v turnaji každé mužstvo získalo několik házenkářských míčů. Při odchodu se z chodby ozývalo: "Tak ahoj v prosinci! To budeme první zase my."

 

      

Předávání cen

 

Závěrem bych chtěla poděkovat p. učiteli Kalčíkovi za hladký průběh turnaje a paní rozhodčí Šmrhové, která s přehledem celý turnaj vedla.

 

Družstva Severoplzeňské školní ligy

 

 

Další fotografie z prvního turnaje naleznete ZDE

 

Autor: Alena Šlaufová