15.12.2021 | admin otevřeno: 841 x

ŠL - Premium, Frýdecká, Místecká

Ve dnech 6.12., 7.12. a 10.12. se uskutečnily školní ligy Premium, Frýdecká a Místecká

 

Premium školní liga

Poprvé v tomto školním roce proběhla i PREMIUM školní liga, která slouží jako nadstavbová část frýdecko-místeckých lig. Bohužel se některé děti nemohly zúčastnit z důvodu karantény či nemoci. 

I přes tyto problémy se turnaje zúčastnily školy 8.ZŠ, 11.ZŠ, 6.ZŠ i 2.ZŠ. Po domluvě všech trenérů se skóré nepočítalo. Turnaj tedy neměl poraženého, ale pouze samé vítěze. 

 

Frýdecká školní liga

Dne 7.12. proběhlo v tomto školním roce již 2. kolo Frýdecké školní ligy. Z důvodu karantén dětí či celých tříd jsme toto kolo museli několikrát přesunout, až jsme nakonec našli společný termín ke konání toho turnaje, na který jsme se s dětmi už velmi těšili. 

Turnaje se zúčastnila družstva 11.ZŠ, 2.ZŠ i 8.ZŠ. Většina dětí už zažila první kolo tohoto turnaje, přesto se mezi dětmi objevili i úplní nováčci, kteří svou bojovností a odhodláním vstřelit branku překvapili nejen své zkušenější kolegy, ale i své trenéry.

Turnaj nakonec těsně ovládlo družstvo 11.ZŠ. 

Hrálo se ve velmi příjemné a kamarádské atmosféře. 

 

Místecká školní liga

Dne 10.12. proběhlo druhé kolo Místecké školní ligy. Turnaje se zúčastnila družstva 6.ZŠ, 11.ZŠ i 8.ZŠ. Děti přišly ve skutečně dobré házenkářské formě a mohli jsme vidět mnoho pohledných akcí a krásných gólů. Po domluvě trenérů se skóre počítalo a vítězem turnaje se stali žáci 11.ZŠ. Turnaj jako vždy doprovázela pozitivní energie a skvělá atmosféra. 

Mgr.Martin Pomichálek