18.11.2019 | admin otevřeno: 1328 x

Poděbradská školní liga miniházené pokračovala 2. kolem

V pátek 15. 11. 2019 pokračovala Poděbradská školní liga v miniházené svým druhým kolem. To se stejně jako první kolo uskutečnilo v halách Základní školy Václava Havla, za což této škole patří poděkování.

V pátek 15. 11. 2019 pokračovala Poděbradská školní liga v miniházené svým druhým kolem. To se stejně jako první kolo uskutečnilo v halách Základní školy Václava Havla, za což této škole patří poděkování. V druhém kole opět poměřilo síly 10 týmu z 5 základních škol z Poděbrad a okolí (Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Základní škola Václava Havla Poděbrady, Škola JEDNA RADOST, Masarykova základní škola Dymokury, Základní škola Libice nad Cidlinou, Přípravka Házená Poděbrady). Ty jako již tradičně se bojovaly ve dvou kategoriích mladší (1. – 3. třída) a starší (4. až 5. třída).

V turnaji opět bylo vidět zlepšení oproti předchozím turnajům. Zejména ve starší kategorii jsme mohli sledovat i pěkné kombinace s míčem zakončené pěknými brankami. V pátek odpoledne se v halách Základní školy Václava Havla objevily i nové tváře, na kterých byla vidět obrovská chuť a nadšení do pro ně nového sportu. Novinkou tohoto turnaje byly nové dresy s logem Poděbradské školní ligy, v nichž se přestavily všechny týmy ve starší kategorii. Tyto dresy byly pořízené díky finanční podpoře města Poděbrady. Podruhé jsme také mohly vidět shoot outs, neboli samostatné nájezdy, které se osvědčily v úvodním kole.

Po skončení tradičně proběhlo slavnostní focení všech účastníků a předání cen od společností TESCO a MILKO, za což jim patří velké poděkování. Na další kolo se můžeme těšit až po novém roce. Poděbradská školní liga tedy uzavřela kalendářní rok 2019 s celkovým počtem čtyř odehraných kol.


Tomáš Vejvar