22.5.2019 | admin otevřeno: 1096 x

FINÁLE Velkomeziříčské a Měřínské školní ligy miniházené

Ve středu 15. 5. 2019 a ve čtvrtek 19. 5. 2019 proběhlo slavnostní FINÁLE školní ligy v miniházené, uskutečnilo se na Vysočině, ve Velkém Meziříčí. Organizátorem všech turnajových kol je TJ Sokol Velké Meziříčí ve spolupráci se střediskem volného času – DÓZA.

Středeční dopoledne patřilo žákům 4. a 5. tříd, čtvrtek pak halu zaplnily děti z 1. – 3. ročníku. Zápasy v miniházené se odehrály systémem každý s každým, vždy bez bodování.
Při závěrečném nástupu a vyhlašování bylo v házenkářské hale odměněno přes 150 dětí velkými zlatými medailemi a sladkými odměnami. Oceněni byli také nejšikovnější hráči a hráčky z každého družstva. Pozornost a zvlášť poděkování obdrželi učitelé za vedení kroužku miniházené v tamních školách, pochvalu zaslouží také mladí rozhodčí z velkomeziříčského oddílu házené a pomocníci z vyšších ročníků ZŠ z Velkého Meziříčí.
Velké díky za nadšení, elán a předvedené výkony si zaslouží všichni žáci – malí házenkáři, protože naše školní miniházená ve Velkém Meziříčí se hraje pro pobavení, pro setkávání s novými kamarády, pro týmovou spolupráci a zejména pro radost ze hry, a to děti splnily na velkou jedničku s hvězdičkou.

Účastníky školní ligy miniházené ročníku 2018/2019 byly:
ZŠ Oslavická VM – 4 družstva (Sršni, Dravci, Pumy, Rysi)
ZŠ Sokolovská VM – 3 družstva (Tygři, Buldoci, Lasičky)
ZŠ Školní VM – 5 družstev (Žraloci, Kosatky, Rejnoci, Medúzy, Štiky)
ZŠ Měřín – 2 družstva  (Lvi, Klokani)
ZŠ Hany Benešové Bory – 4 družstva (Čipmanci, Krokodýli, Štiky, Kapři)
DÍKY VŠEM. Těšíme na vás a vaše výkony v příštím školním ročníku ligy miniházené 2019/2020.

 

Mgr. Jaroslava Živčicová